W Izraelu wykonuje się testy DNA, aby ustalić kto jest Żydem

Nie ma chyba obecnie bardziej rasistowskiego kraju na świecie niż Izrael. To co wszędzie wzbudziłoby wycie oburzenia środowisk lewicowych uchodzi w Izraelu jako coś zupełnie normalnego. Do całego katalogu zachowań dyskryminacyjnych ostatnio dochodzi żądanie testów genetycznych aby sprawdzić pochodzenie Żydów z ZSRR, chcących wziąć ślub rabinacki.

W ciągu ostatnich miesięcy władze Izraela przeprowadzili szereg kontrowersyjnych ustaw, które w każdym cywilizowanym kraju zostałyby uznane za rasistowskie. Na przykład wprowadzono prawo, które stwierdza że Izrael jest państwem tylko Żydów.

Wyobraźmy sobie co by się stało gdyby polski Sejm przeprowadził ustawę, w której stwierdziłby, że Polska jest tylko dla Polaków. Międzynarodowy jazgot jaki towarzyszyłby takiej deklaracji prawdopodobnie nie skończyłby się przez długie miesiące. [A potem by ucichł, gdybyśmy my, dzielni Polacy, olali go dużym łukiem – admin]

Jawny rasizm względem Palestyńczyków zamieszkujących dzisiejszy Izrael jest jednak konsekwentnie niezauważany na świecie. Być może jest tak dlatego, że wszyscy boją się skrytykować Izrael, aby nie zostać automatycznie posądzonym o antysemityzm, a jak wiadomo nie ma obecnie większej zbrodni grożącej poważnymi konsekwencjami.

Dlatego właśnie nikt nie śmie nawet pisnąć słówkiem, gdy Izrael wprowadza segregację rasową w środkach komunikacji, mimo, że nasuwa to jednoznaczne skojarzenia do czasów nazistowskich i specjalnych tramwajów w Warszawie dostępnych tylko dla Niemców.

Jak wynika z najnowszych informacji dochodzących do Izraela, kraj ten zaczyna stosować rasistowskie metody również w stosunku do osób uważanych dotychczas za Żydów. Okazuje się że izraelski rabinat odmawia ślubu żydowskim parom, w których ktoś jest imigrantem ze Związku Radzieckiego o ile osoba ta nie dokona testów genetycznych potwierdzających pochodzenie.

Nasuwa to oczywiste skojarzenia do skandalicznych badań czystości rasowej stosowanych przez niemieckich nazistów w celu wyselekcjonowania rasy aryjskiej i ustalenia kto należy do rasy uważanej za mniej wartościowe. Nazistowscy antropolodzy pozostawili spory materiał badawczy dowodzący swojej obsesji na punkcie czystości rasowej i pomiarów.

To doprawdy chichot historii, że 70 lat po szokujących wydarzeniach, które rozegrały się w Europie podczas II wojny światowej, co skutkowało zagładą wielu milionów [sic! – admin] europejskich Żydów, potomkowie prześladowanych stosują w swoim kraju zasady przypominające te obowiązujące w latach czterdziestych w III Rzeszy. Co szczególnie zaskakuje prześladowani są nie tylko Palestyńczycy, ale szykany i rasistowskie oczekiwania kierowane są już nawet względem swoich współplemieńców zamieszkujących obszar dawnego Związku Radzieckiego.

Njwyraźniej z jakiegoś powodu izraelscki Rabinat nie wierzy, że przybysze z dawnego ZSRR są rzeczywiście Żydami. Jednak żądanie potwierdzenia tego badaniami DNA można uznać za szokujące. Podobnie uważa część opinii publicznej w Izraelu. Władze tego kraju bagatelizują tą praktykę twierdząc, że była ona stosowana w marginalnej ilości spraw.

https://zmianynaziemi.pl

Nie wiemy, o co cały ten rejwoch. Uważamy, iż praktyki stosowane w Izraelu należy jak najszerzej rozpowszechnić. Martwi nas tylko jedno: gdybyśmy na podstawie badań genetycznych odłowili w Polsce Żydów i odesłali ich do Żydolandii.. to kto by wtedy rządził w naszym kraju? Kto grałby w filmie i TV? Kto wydawał by gazety?
Admin

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2019-03-21)

 


 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content