Aktualizacja strony została wstrzymana

Skandal w TVP Info. Reżymowa telewizja promuje postkomunistów i lewaków. Dla posłów Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy miejsca nie ma

TVP Info, czyli telewizja reżymowa, dla zmylenia przeciwnika, tj. obywateli, nazywana telewizją narodową, woli promować postkomunistów i skrajnych lewaków z 1 procentem poparcia, zamiast posłów z Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy.

Postkomuniści i skrajni lewacy gośćmi programu TVP Info. / foto: Twitter

Postkomuniści i skrajni lewacy gośćmi programu TVP Info. / foto: Twitter

Program „Woronicza 17” to sztandarowy program publicystyczny TVP Info, w którym co niedzielę ścierają się politycy różnych opcji. Zaledwie kilka razy na przestrzeni trzech lat w programie pojawili się przedstawiciele partii KORWiN, ani razu nie było gości np. z Ruchu Narodowego, mimo że obie te formacje mają swoich posłów.

Zamiast przedstawicieli prawicy telewizja reżymowa woli promować postkomunistów – co odcinek gościem jest polityk z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a także skrajną lewicę. W lutym w programie gościł polityk z nowo powstałej partii Roberta Biedronia, dzisiaj znalazło się miejsce dla Adriana Zandberg, którego partia cieszy się poparciem rzędu 1 procenta.

Taki zestaw gości to po części efekt bojkotu programu przez przedstawicieli opozycji. Wcześniej trzy miejsca przy stole zajmowali przedstawiciele Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Odkąd politycy dziś zjednoczeni w Koalicji Europejskiej przestali się pojawiać pojawiły się puste miejsca.

TVP Info dalej nie zaprasza jednak przedstawicieli Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy, która to ma przecież aż 5 posłów i 2 europosłów. Zamiast tego Kurski do spółki z Rachoniem promują nikomu nieznanych lewaków od Biedronia i Zandberga ze skrajnej lewicy.

https://twitter.com/polskalogiczna/status/1104681347132674048

Za: Najwyższy Czas! (10/03/2019) | https://nczas.com/2019/03/10/skandal-w-tvp-info-rezymowa-telewizja-promuje-postkomunistow-i-lewakow-dla-poslow-konfederacji-korwin-braun-liroy-narodowcy-miejsca-nie-ma/

Skip to content