Aktualizacja strony została wstrzymana

„Globalne ocieplenie to największy przekręt w historii”. Patrick Moore, założyciel Greenpeace demaskuje „ekologów” i ich strategię wykorzystywania dzieci

Jeden z założycieli organizacji Greenpeace uważa, że ruchy „walczące z globalnym ociepleniem” dopuszczają się największego oszustwa w historii. Za propagandą mającą straszyć skutkami zmian klimatu stoją ludzie, którzy chcą kontrolować świat.

Katastrofa klimatyczna to nic innego jak kampania zastraszania i wywoływania poczucia winy – mówi w rozmowie z Breitbart Patrick Moore, jeden z założycieli Greenpeace. – Boisz się, że zabijasz swoje dzieci, bo wozisz je samochodem i emitujesz dwutlenek węgla do atmosfery. Robiąc to czujesz się więc winny. Nie ma mocniejszych czynników motywacyjnych niż strach i poczucie winy.

Patrick Moore, jeden z załozycieli Greenpeace. Źródło: YT

Patrick Moore, jeden z założycieli Greenpeace. Źródło: YT

Moore nawiązuje do nowej strategii zastraszania ludzi poprzez wykorzystywanie do tego dzieci.

Według Moore’a cała akcja związana z globalnym ociepleniem jest największym oszustwem w historii.

Nic nie da się porównać z tym ruchem ochrony środowiska – trującej mieszanki ideologii, polityki i religii – mówi Moore. – CO2 to pokarm dla życia, a nie zanieczyszczenie.

Według współzałożyciela Greenpeace spalanie paliw wsparło w ostatniej epoce rozwój życia na Ziemi, bo od czasów epoki lodowcowej poziom dwutlenku węgla w atmosferze systematycznie spadał. Według niego aż do czasów rewolucji przemysłowej poziom dwutlenku węgla był na tyle niski, że roślinność na planecie ledwie była w stanie się odtwarzać.

Moore oskarża działaczy zajmujących się walką z „globalnym ociepleniem” o korumpowanie polityków i traktowanie ochrony środowiska jako narzędzia do politycznej gry. Krytykuje polityków amerykańskiej Partii Demokratycznej za wspieranie tzw „Nowego Zielonego Ładu” przedstawionego przez lewacką kongresmenkę Ocasio-Cortez. Socjalistka chce, by w ciągu 10 lat Stany Zjednoczone całkowicie zrezygnowały z używania paliw kopalnych.

Demokraci równie dobrze mogliby podpisać pakt samobójczy – mówi Moore. – Nie chodzi tylko o ich polityczną przyszłość, ale o przyszłość gospodarki i tych wszystkich ludzi, którym zostanie narzucony Nowy Zielony Ład, który jest całkowicie groteskowym projektem.

Moore uważa, że takie ruchy jak Sunrise Movement stojące za wielkim oszustwem i wspierające lewacką polityk Ocasio-Cortez zaczęły stosować nową strategie polegającą na wykorzystywaniu dzieci do swych celów.

Piorą mózgi tych dzieci wmawiając im, że świat przestanie istnieć w ciągu 10 lat. Myślę, że za tym stoją tez miliarderzy. Chce wiedzieć kim oni są. Powinniśmy ich zdemaskować – powiedział Moore.

Strategia zastraszania dzieci i prania im mózgów realizowana jest również w Polsce. Niemieckie szefostwo Greenpeace chce wywołać strajki uczniów w polskich szkołach pod pretekstem walki o ochronę klimatu. Namawia także dzieci do udziału w masowych demonstracjach.

Za: Najwyższy Czas! (09/03/2019)

 


 

30 lat temu ONZ wieszczył katastrofę klimatyczną. Miała nas czekać śmierć głodowa i zatonięcie wysp

W 1989 r. eksperci do spraw środowiska naturalnego przy Organizacji Narodów Zjednoczonych alarmowali, że ludzkość czeka katastrofa klimatyczna, jeżeli nie odwrócimy procesu globalnego ocieplenia do 2000 roku. „Źeby nam to nie umknęło. Trzydzieści lat temu eksperci ONZ ogłosili, że (…) wyspy zatoną a ludzie będą umierali z głodu na ulicach” – zauważa na Twitterze publicysta Tomasz Wróblewski.

W 1989 roku ONZ alarmowało, że ludzkość ma 10-letnie okienko na odwrócenie procesu globalnego ocieplenia zanim na ziemi nastąpi katastrofa ekologiczna. Część wysp miało zniknąć z powierzchni ziemi, a przybrzeżne powodzie miały spowodować exodus milionów uchodźców. Do dzisiaj nic takiego nie miało miejsca.

„Źeby nam to nie umknęło. Trzydzieści lat temu eksperci ONZ ogłosili, że za 30 lat całe narody wyginą z powodu zmian klimatycznych. Wyspy zatoną a ludzie będą umierali z głodu na ulicach” – wskazuje publicysta Tomasz Wróblewski.

Noel Brown, dyrektor nowojorskiego biura UNEP (United Nations Environmental Program) w 1989 roku mówił, że w następstwie ocieplenia temperatury ziemi, topniejąca na biegunach pokrywa lodowa spowoduje globalne powodzie. „Jedna szósta Bangladeszu zostanie zalana, co spowoduje ucieczkę jednej czwartek 90 milionowej populacji (…) zlanie jednej piątej obszaru Egiptu będzie się równać odcięciem reszty kraju od dostaw żywności” – alarmował.

Ekspert ONZ zaznaczał, że według „najbardziej ostrożnych naukowców” za trzydzieści lat średnia temperatura ziemi podniesie się pod 1 do 7 stopni celsjusza. Już wtedy Organizacja Narodów Zjednoczonych alarmowała, że „jest czas na działanie ale nie ma czasu do stracenia”.

Źródło: tysol.pl / twitter.com / apnews.com
PR

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2019-03-09)

 


 

Skip to content