Sąd skazał Davida Irvinga na 3 lata więzienia

Aktualizacja: 2006-02-20 12:00 am

Sąd w Wiedniu skazał brytyjskiego historyka Davida Irvinga na 3 lata pozbawienia wolności za tzw. kłamstwo oświęcimskie. David Irving już 17 lutego przyznał, że “w świetle obowiązujących przepisów nie mam wyjścia jak przyznać się do winy”, jednakże kategorycznie podkreślił mówiąc: “Neguję zarzut, iż jestem negacjonistą. Jest to plugawe oczerenienie.” (“I deny that I’m a Holocaust denier. This is a filthy smear.”)

 

KOMENTARZ BIBUŁY: Pod naciskiem i ku radości środowisk, które nagłośniej rozprawiają o tolerancji i wolności słowa, rozegrała się krótka lecz jedna z najważniejszych bitew intelektualnych w powojennej Europie, której rezultatem może być ostateczne zakneblowanie wszelkich naukowych dociekań nie mających oficjalnego stempla poprawności politycznej. W postępującym procesie judaizacji Europy i całego zachodniego świata, przestaje się liczyć siła argumentu, a wygrywa argument siły.
Brak reakcji elit intelektualnych na decyzję wiedeńskiego sądu jest przejrzystym sygnałem i niejako zachętą do dalszego poszerzenia penalizacji prawa na wszelkie rodzaje tzw. przestępstw nienawiści (Hate Crime).
Europa nie tylko oddala się od swych korzeni chrześcijańskich, lecz w miejsce wypychanej cywilizacji łacińskiej, wkracza cywilizacja żydowska ze swą współczesną idolatrią: Religią Holokaustu.

Zob. również: Socjalistyczna Unia Europejska więzi niewygodnych działaczy i naukowców

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=107 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]