Grzegorz Braun: obronię Gdańsk przed dyktatem eurokomuny i inwazją imigrantów

Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta Gdańska w wyborach uzupełniających, opublikował nowy spot. Podkreśla w nim, że jeśli zwycięży w zbliżających się wyborach, „obroni Gdańsk przed dyktatem eurokomuny i inzwazją imigrantów”. Sprzeciwi się również promocji ideologii gender i postaw LGBT.

– Szczęść Boże! Nazywam się Braun. Grzegorz Braun – tymi słowami przywitał wyborców znany reżyser w swoim najnowszym spocie, opublikowanym w związku z wyborami uzupełniającymi w Gdańsku. Kandydat na prezydenta miasta zapewnia, że jeśli zwycięży w wyborach, będzie prawdziwą, autentyczną „dobrą zmianą”. Braun podczas krótkiego spotu w skrócie opisuje swój program wyborczy, zwracając uwagę na potencjalne zagrożenia ideologiczne, które pojawiają się wraz z przyjęciem w mieście tzw. „polityki równościowej”.

– Moja kandydatura to gwarancja prawdziwie dobrej zmiany. Obronię Gdańsk przed dyktatem eurokomuny i inwazją imigrantów. Nie będą Niemcy i Żydzi uczyć nas historii. Nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci – mówi Braun w swoim spocie. Kandydat na prezydenta miasta zapewnia również, że „rozmontuje i rozliczy układ gdański”. – Miasto dla mieszkańców, nie tylko dla obcych spekulantów i deweloperów, jeżeli ulgi i ułatwienia, to dla lokalnych pracodawców i pracowników – kontynuuje.

Grzegorz Braun podkreśla również, że za jego prezydentury Gdańsk nie będzie „tęczowy, brunatny, ani czerwony”, tylko biało-czerwony. – Wiara katolicka, tradycyjna rodzina i polska własność będą tu bezpieczne – zapewnia Braun. – Króluj nam Chryste w Gdańsku i wszędzie – kończy kandydat na prezydenta.

Uzupełniające wybory na prezydenta Gdańska odbędą się 3 marca br. Są one podyktowane tragiczną śmiercią prezydenta Pawła Adamowicza, który zmarł po tym, jak dwukrotnie został raniony nożem podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Źródło: YouTube

WMa

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2019-02-24)

 


 

Skip to content