Żydzi nagrodzili swojego pupila. Współzałożyciel „Nigdy Więcej” laureatem Nagrody Praw Człowieka

Aktualizacja: 2019-02-12 4:22 pm

Żydzi nagrodzili swojego pupila. Jak czytamy na stronie nigdywiecej.org Rafał Pankowski, współzałożyciel antypolskiego Stowarzyszenia ‘NIGDY WIĘCEJ’ zdobył tegoroczną Nagrodą Praw Człowieka im. Paula Ehrlicha i Gunthera K. Schwerina.

Sama nagroda została utworzona w 1998 r. przez amerykańską Ligę Przeciwko Zniesławieniu w celu uhonorowania osób walczących z antysemityzmem w Europie.

Rafał Pankowski dostał tą „prestiżową” nagrodę od dyrektor ADL ds. europejskich Andrew Srulevitch 6 lutego 2019 r.

Rafał Pankowski jak czytamy na jego stronie, jest bardzo wrażliwym człowiekiem, i jak twierdzi za swoją walkę z antysemityzmem i ksenofobią jest atakowany w mediach.

Za przykład prześladowania wielkiego obrońcy narodu żydowskiego podaje oto te przykłady.

„24 stycznia 2019 r. państwowa telewizja w kanale TVP Info (prowadzący: M. Ogórek i R. Ziemkiewicz) nazwała Pankowskiego ‘jedną z najbardziej nikczemnych person’, która ‘oskarża Polaków o faszyzm, jeździ po całym świecie i opowiada kocopały o polskim antysemityzmie’, należy do ‘najgorszego sortu Polaków, którzy żyją z nienawiści do własnej ojczyzny’.” – czytamy na stronie nigdywiecej.org.

By bronić pupila narodu żydowskiego przed takimi atakami wkroczył niezawodny, jeżeli chodzi o pomoc lewakom – Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar.

Od razu złożył do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji protest przeciwko kolejnemu przypadkowi mowy nienawiści w mediach publicznych.

O sytuacji z atakiem na dziennikarkę Małgorzatę Ogórek już taki wyrywny nie był, ale wiadomo nie ta strona barykady.

Nagrody pogratulował mu, były współpracownik SB, Michał Boni. Znany ze swojej niechęci do narodu Polskiego. Wielki fan składania na nasz kraj donosów w Parlamencie Europejskim.

Źródło: nigdywiecej.org/ Twitter

 

Tags: , , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=106629 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]