Aktualizacja strony została wstrzymana

Żydzi nagrodzili swojego pupila. Współzałożyciel „Nigdy Więcej” laureatem Nagrody Praw Człowieka

Żydzi nagrodzili swojego pupila. Jak czytamy na stronie nigdywiecej.org Rafał Pankowski, współzałożyciel antypolskiego Stowarzyszenia ‘NIGDY WIĘCEJ’ zdobył tegoroczną Nagrodą Praw Człowieka im. Paula Ehrlicha i Gunthera K. Schwerina.

Sama nagroda została utworzona w 1998 r. przez amerykańską Ligę Przeciwko Zniesławieniu w celu uhonorowania osób walczących z antysemityzmem w Europie.

Rafał Pankowski dostał tą „prestiżową” nagrodę od dyrektor ADL ds. europejskich Andrew Srulevitch 6 lutego 2019 r.

Rafał Pankowski jak czytamy na jego stronie, jest bardzo wrażliwym człowiekiem, i jak twierdzi za swoją walkę z antysemityzmem i ksenofobią jest atakowany w mediach.

Za przykład prześladowania wielkiego obrońcy narodu żydowskiego podaje oto te przykłady.

„24 stycznia 2019 r. państwowa telewizja w kanale TVP Info (prowadzący: M. Ogórek i R. Ziemkiewicz) nazwała Pankowskiego ‘jedną z najbardziej nikczemnych person’, która ‘oskarża Polaków o faszyzm, jeździ po całym świecie i opowiada kocopały o polskim antysemityzmie’, należy do ‘najgorszego sortu Polaków, którzy żyją z nienawiści do własnej ojczyzny’.” – czytamy na stronie nigdywiecej.org.

By bronić pupila narodu żydowskiego przed takimi atakami wkroczył niezawodny, jeżeli chodzi o pomoc lewakom – Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar.

Od razu złożył do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji protest przeciwko kolejnemu przypadkowi mowy nienawiści w mediach publicznych.

O sytuacji z atakiem na dziennikarkę Małgorzatę Ogórek już taki wyrywny nie był, ale wiadomo nie ta strona barykady.

Nagrody pogratulował mu, były współpracownik SB, Michał Boni. Znany ze swojej niechęci do narodu Polskiego. Wielki fan składania na nasz kraj donosów w Parlamencie Europejskim.

Źródło: nigdywiecej.org/ Twitter

 

Za: Najwyższy Czas! (12/02/2019) | https://nczas.com/2019/02/12/zydzi-nagrodzili-swojego-pupila-wspolzalozyciel-nigdy-wiecej-laureatem-nagrody-praw-czlowieka/