Aktualizacja strony została wstrzymana

Lider skrajnej lewicy szkaluje Źołnierzy Wyklętych. Mówi, że to zwykli bandyci i faszyści

„To nie byli żadni żołnierze wyklęci. To byli zwykli bandyci i faszyści”, napisał na Facebooku lider skrajnie lewicowej partii Razem Adrian Zandberg. Dodał, że należy zlikwidować Narodowy Dzień Pamięci Źołnierzy Wyklętych, ponieważ „służy ono do zakłamywania historii”.

„Za miesiąc kolejny Dzień Źołnierzy Wyklętych. Jak co roku po ulicach będą paradować neofaszyści. Jak co roku będą okrzyki ku czci morderców ze wsi Zanie. Warto przypomnieć, skąd wzięła się ta impreza. Zafundowali ją Polsce wspólnie Kaczyński i Tusk. Rząd Tuska twierdził, że chce zdjąć z tzw. drugiej konspiracji piętno bandytów i faszystów. Stało się dokładnie odwrotnie. Co roku prawdziwych bohaterów, którzy ginęli za demokratyczną Polskę, czci się wspólnie z bandytami i faszystami”, napisał Zanderg.

Prezes partii Razem oskarżył „Burego”, „Łupaszkę” i „Wołyniaka” o liczne zbrodnie jak „podpalanie ludzi żywcem”, „mordowanie cywilów” czy „gwałty”. Ponadto określił Źołnierzy Wyklętych mianem „polskich faszystów”, którzy „nienawidzili mniejszości”.

„Jeżeli poważnie traktujemy pamięć o tragicznych latach powojennych, jeżeli chcemy uczciwej historii, to święto należy zlikwidować” – stwierdził lewicowy polityk.

Źródło: Facebook

geo

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2019-02-04)

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

Nie polemizuje się z „tego typu inteligentami”, czasy stalinowskie mamy już za sobą.
Kpt. Źbik

Tak to jest ja się układa z przestępcami. To efekt okrągłego stołu. Wszyscy komuniści od sekretarza POP w górę powinni dostać dożywotni zakaz jakiejkolwiek pracy w budżetówce. Nie musielibyśmy teraz słuchać chorych majaczeń marksistów ala Zandberg.
PRPR

Rację ma pan Leszek Żebrowski-sprawdzajcie korzenie i środowisko,z którego pochodzą,to wiele mówi o waszych adwersarzach.I to jest prawda,którą można określić,że czym skorupka za młodu nasiąknie,tym na starość trąci,albo czego Jaś się nie nauczył,tego Jan nie będzie umiał,albo ktoś coś wyssał z mlekiem matki.Przysłowia również są mądrością narodów.Warto z nich czerpać także.
antyk

Jarmułkowy prowokator bez ojczyzny.
Airam

Pan Zandberg powinien w kibitce wyjechać tam skąd jego dziadki przyjechały…..
X

 


 

.