Owsiak zgłoszony do Nobla

INFO: Komitet Norweski przyjął nominację dla p. Jerzego Owsiaka do Pokojowej Nagrody Nobla 2019 – donosi wPolityce.pl.

Jak podaje portal, wniosek o jej przyznanie złożył p. Rafał Collins, dziennikarz TVN Turbo z pomocą WCz. Andrzeja Kobylarza, posła Kukiz’15. To już trzecia próba zgłoszenia p. Owsiaka jako kandydata do pokojowego Nobla.

Źródło: wPolityce.pl

Opracował: GK

Za: Najwyższy Czas! (16-01-2019)

 


 

„Jurek” Owsiak – pospolity bandzior i wychowawca bandziorów namaszczony na ofiarę hejtu!

W pojedynku Owsiaka z Matką Kurką jeden jest hejterem, a drugi aniołkiem, bo taki jest system krzywych luster medialnych, które pokazują farsę zamiast rzeczywistości. Gdybyśmy żyli w normalniej rzeczywistości i uczestniczyli w normalnym życiu publicznym, gdzie jedną miarą mierzy się czyny, to Jerzy Owsiak byłyby uznany za pospolitego bandziora i wychowawcę bandziorów.

Niestety żyjemy w rzeczywistości, w której człowiek z wyrokiem karnym za zniesławienie i znieważenie, trzema wyrokami za naruszenie dóbr osobistych, wyrokiem za używanie wulgaryzmów w miejscu publicznym, dwoma kolejnymi procesami karnymi za znieważanie i 13 wyrokami stwierdzającymi naruszenie ustawy o dostępie do informacji publicznej, uchodzi za ofiarę hejtu. Źyjemy w rzeczywistości, która pospolitego bandziora atakującego fizycznie dziennikarzy i ludzi, uznaje się za wychowawcę dzieci i młodzieży. Źyjemy w sali krzywych luster i tu Jerzy Owsiak z 18 wyrokami stwierdzającymi naruszenie prawa, jest kandydatem do Pokojowej Nagrody Nobla.

Jest mi obojętne, czy Owsiak za kasę dzieci znów zapłaci swoim warszawskim kancelariom i pójdzie z FAKTAMI do sądu. W tej chwili nie walczę już o dokumenty finansowe i prawdę o WOŚP i nie licytuję się kto ma więcej wyroków za przezywanie. Walczę o swoją rodzinę, zaszczuwaną przez bandyckich wychowanków Owsiaka i walczę o to, aby Owsiak nie zaszczuł kolejnej ofiary. Co najmniej od 15 lat ten zawodowy hejter gnoi ludzi, używając do tego potężnej machiny medialnej i prawnej, a sam zasłania się dziećmi, serduszkami, autorytetami i wyznawcami sekty.

Gdy przychodzi mu płacić za swoje czyny potrafi sprzedać własną żonę i przyjaciół, w obliczu tragedii tańczy, opowiada dowcipy i podaje numer konta, by potem uciec od odpowiedzialności, przez rezygnację ze stołka prezesa. Ostatnią ofiarą Owsiaka jest Pani Barbara Piela, kobieta nieprawdopodobnie gnojona publicznie, zostawiona samej sobie, bo i „niepokorni” nie mają odwagi Jej bronić. Plastelinową satyrę Owsiak uznał za „otwartą bramę Auschwitz”, niesłusznie, bo nie z plasteliny, ale z zupełnie innej substancji jest ulepiony. Dość bandziorze!

Dość bandziorze, zanim twoje bandyckie szczucie wbije komuś nóż w serce. Taki jest Jerzy Owsiak i takim był OD LAT!

1. 30 lipca 2003 roku Jerzy Owsiak atakuje sprzedawcę, demoluje mu stoisko i niszczy 190 par okularów.

Prokuratura składa do sądu akt oskarżenia, Owsiak płaci pokrzywdzonemu i unika kary.

sad zary.png

2. Przełom lipca i sierpnia 2003 roku Jerzy Owsiak wraz z ochroniarzami wywożą uczestników imprezy „Przystanek Woodstock” do lasu i stosują wobec nich groźby karalne.

O sprawie niczego się nie można dowiedzieć, sąd odmawia udzielenia informacji publicznej.

pobicie żary.JPG

3. 1 sierpnia 2003 roku Pobity uczestnik „Przystanku Woodstock” i dziennikarz TVN.

Owsiak wyrzuca TVN z imprezy i szczuje uczestników na TVN.

Dziennikarz TVN 24 Artur Zakrzewski otrzymał cios w klatkę piersiową od ochroniarzy z „Przystanku Woodstock” w Źarach. Później z imprezy wyproszono całą ekipę telewizji TVN. Zdarzenie miało miejsce na niedostępnym dla publiczności miejscu za sceną. (…) „Część namiotu uchyliła się i zobaczyliśmy jak ochroniarze biją chłopaka. Uderzali go pałką i kopali po całym ciele” – opowiadał Zakrzewski.

Później do ekipy TVN 24 podbiegł Jurek Owsiak. „Zerwał nam akredytacje i powiedział, że złamaliśmy regulamin” – powiedział producent PAP TVN 24. Dodał, że Owsiak nie reagował na żadne próby porozumienia. „W końcu krzyknął do nas: 'to mój teren. Ja tu rządzę'” – przyznał producent.

Następnie ze sceny Owsiak krzyknął do prawie 400 tys. tłumu, że TVN złamał regulamin i jest tu „niepożądany”. Po tym oświadczeniu do samochodów ekipy TVN 24 podbiegali młodzi ludzie i wulgarnie wyzywali stojące tam osoby.

Źródło: https://wiadomo…

4. 17 listopada 2013 roku „Jurek” Owsiak na spotkaniu z blogerami szczuje i kieruje groźby karalne pod adresem Matki Kurki.

To jest ta siła, ta radość, która pozwala blogerowi Matce Kurce powiedzieć: pie…l się.

I wtedy ten bloger mówi: No tak, no przecież oni mają sądy kupione, no to ja już jestem skazany, już mam w dupę. Dobra, będziesz miał w dupę.”

Źródło: http://web.arch…

Zapis wideo został usunięty, Sąd Rejonowy w Złotoryi, sygn. akt IIK 220/14 nie dopatrzył się w tych słowach znieważenia, Sąd Okręgowy w Legnicy, sygn. akt I C 315/15 nie dostrzegł naruszenia dóbr osobistych, za to te same sądy uznały „króla żebraków” za złamanie prawa w wyżej wymienionym zakresie.

5. 7 lutego 2014 „Jurek” Owsiak nazywa Matkę Kurkę wariatem ze Złotoryi i porównuje do zapachu komór Auschwitz.

Może potrzeba, żebym się wyłączył na czas chociażby trwania procesu, żeby nikt nie kombinował i wymyślał, że gdzieś tam zbieram siły, żeby coś zamazać, żeby coś zrobić innego, żeby przygotować się z jakaś inną wielką mocą w sprawie wariata ze Złotoryi?

To, co się zakręciło wokół nas w ostatnim czasie, jest czymś nieprawdopodobnym. Jest czymś, co się w mojej głowie nie mierzy z niczym realnym. Ponieważ jeżeli chcę to do czegoś porównywać, to niestety muszę to porównać do zapachu komór gazowych, do języka komunistycznego, nazistowskiego, do słów, które mogły padać w Katyniu, mogły padać w Auschwitz.

Źródło: http://kreciola…

Sąd Rejonowy w Złotoryi, sygn. akt II K 220/14, nie dopatrzył się w tych treściach zniesławienia, Sąd Okręgowy w Legnicy, sygn. akt I C 315/15, nie stwierdził naruszenia dóbr osobistych. Te same sądy uznały „króla żebraków” za znieważenie i naruszenie dóbr osobistych.

6. Od 7 do 9 lutego 2014 bandzior z serduszkiem WOŚP na swoim profilu FB kieruje groźby karalne.

1375022_483059641798956_140302245_n.jpg

Treści te wysłał dodatkowo na moją skrzynkę. Prokuratura umorzyła śledztwo.

katoliki.JPG

7. 14 października 2014 Jerzy Owsiak po tym jak zapomniał, że jest prezesem „Złotego Melona” i odmówił sądowi dostarczenia dokumentów, znieważa i zniesławia Matkę Kurkę za co zostaje skazany i przegrywa proces cywilny.

Owsiak zamieścił na swoim videoblogu nagranie (usunięte), w którym rzucał następującymi bluzgami i kłamstwami: „głęboko upośledzony nienawiścią człowiek”, „mamy do czynienia z bardzo chorym gościem”, „nierób”, „mur” (slangowe określenie napastliwego pijaka, synonim „menela”). Ponadto sugerował, że jestem utrzymankiem żony, którą traktuje jak sutener, „ukrywam dochody”, jest życiowym nieudacznikiem, żebrzącym pijakiem zaczepiającym ludzi. Za te słowa Owsiak został uznany przestępcą winnym znieważenia i zniesławienia Matki Kurki, Sąd Okręgowy w Legnicy, sygn. akt IV Ka 52/17, oraz naruszania dóbr osobistych, Sąd Okręgowy w Warszawie, sygn. akt XXIV C 741/17.

8. Od 12 listopada do 9 grudnia 2014 niejaki Radosław I. vel „rineo”, administrator strony Owsiaka http://kreciola…, pomawia mnie i moją Źonę.

Za nieprawdopodobne brednie zarzucające mnie i mojej Źonie przestępstwa oraz przestępstwa karno-skarbowe, administrator Owsiaka Radosław I. vel „rineo” został prawomocnie uznany za winnego zniesławienia, Sąd Rejonowy Wrocław Fabryczna, sygn. akt XII K 234/17.

i.JPG

Administrator Owsiaka przegrywa także proces cywilny o naruszenie dóbr osobistych, Sąd Okręgowy we Wrocławiu, sygn. akt. I C 2018/17.

9. 12 grudnia 2014 roku Owsiak pełniąc funkcję Prezesa Zarządu WOŚP wysyła do 1467 sztabów list z licznymi pomówieniami i znieważenia Matki Kurki.

Owsiak unika odpowiedzialności karnej, bo przed Sądem Rejonowym w Złotoryi, sygn. akt II K 310/15, denuncjuje swoją żonę Lidię Niedźwiedzką-Owsiak oraz kolegów z zarządu: Piotra Burczyńskiego i Bohdana Maruszewskiego, wskazując ich jako oskarżonych:

Chciałem podkreślić, że pod tym listem głównym ja się nie podpisałem, był to list sporządzony przez zarząd fundacji. Słowa przetoczone w tym oskarżeniu powinny być zaadresowane do zarządu.

kapuś.JPG

10. 8 stycznia 2015 Jerzy Owsiak szczuje swoje karczki z „Pokojowego Patrolu” na Michała Rachonia i siłą usuwa dziennikarza z konferencji.

Według informacji przekazanych mi przez Michała Rachonia, prokuratura umorzyła postępowanie, bo nie była w stanie zidentyfikować sprawców.

11. 23 października 2017 Jerzy Owsiak zostaje uznany winnym używania wulgaryzmów w miejscu publicznym.

Po raz tysięczny Owsiak rzuca bluzgi ze sceny „Przystanku Woodstock” i krzyczy: „Pierdolić polityków, fałszywy kraj, fałszywa rzeczywistość (…) Chcę ich zapytać o jedno, czy wy macie kurwa serce do ludzi?”.

Gdy usłyszał wyrok nie odwołał się i obiecał zmienić język, potem przez wiele miesięcy chodził na spotkania, również z dziećmi i klął prowokacyjnie, powołując się na wyrok Sądu Rejonowego w Słubicach, sygn. akt IIW 598/17. W tej sprawie toczyło się i toczy co najmniej 5 kolejnych postępowań, notorycznie sądy i policja ratują tyłek Owsiakowi uznając, że galerie handlowe i domy kultury nie są miejscami publicznymi.

słubice.png

12. 29 października 2018 roku, Jerzy Owsiak przegrywa proces z Krystyną Pawłowicz o naruszenie dóbr osobistych za seksitowskie i wulgarne słowa wypowiedziane na Akademii Sztuk Przepiekanych”.

Jest to jedyne szczucie w wykonaniu Owsiaka, które spotkało się z krytyką zwolenników Owsiaka, ale tylko na sekundę. „Dyrygent” orkiestry przegrał proces cywilny, Sąd Okręgowy w Warszawie, sygn. akt XXIV C 997/17. Zapłacił cywilnie i finansowo za słowa: „Niech pani spróbuje seksu. Poczuje pani motyle w brzuchu, poczuje pani rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach, a przez to w głowie też się może poukłada”.

W tej samej sprawie Owsiak ma wytoczony proces karny, Sąd Rejonowy Warszawa Mokotów, sygn. akt VIII K 486/17.

13. 29 listopada 2018 roku, Jerzy Owsiak przegrywa proces z Krystyną Pawłowicz o naruszenie dóbr osobistych w związku ze zorganizowaniem „konkursu” na rozszyfrowanie i promowanie rynsztoku fanów Owsiaka z FB: „Ruch Wypierdolenia Krystyny Pawłowicz w Kosmos”

Rynsztok wspierany przez Owsiaka wygląda tak

ruch.JPG

Strona zawiera „treści i formę” nie nadające się do cytowania, ale za to możemy tam spotkać setki serduszek i zdjęć Owsiaka: https://www.fac…

W tej samej sprawie Owsiak ma wytoczony proces karny, Sąd Rejonowy Warszawa Mokotów, sygn. akt VIII K 356/18.

14. Cała lista wyroków WSA Warszawa i NSA, stwierdzających naruszenie ustawy o dostępności do informacji publicznej, czego dopuścił się prezes zarządu WOŚP Jerzy Owsiak.

1. II SAB/Wa 987/15 http://orzeczen…
2. II SO/Wa 43/16 http://orzeczen…
3. II SAB/Wa 212/16 http://orzeczen…
4. II SAB/Wa 557/16 http://orzeczen…
5. II SAB/Wa 722/16 http://orzeczen…
6. II SO/Wa 1/17 http://orzeczen…
7. II SAB/Wa 76/17 http://orzeczen…
8. II SA/Wa 558/17 http://orzeczen…
9. II SA/Wa 410/17 http://orzeczen…
10. II SA/Wa 456/17 http://orzeczen…
11. I OZ 853/16 http://orzeczen…
12. I OZ 1647/16 http://orzeczen… kara
13. I OZ 1097/17 http://orzeczen… kara

15. Na koniec „życzenia” jakie dostaję na prywatną skrzynkę i wypowiedzi publiczne wyznawców sekty WOŚP, z oficjalnej i moderowanej strony pospolitego bandziora Jerzego Owsiaka, który nigdy przeciw temu nie zaprotestował, ale zawsze szczuł i podgrzewał do szczucia.

hejt.png

Dw0UfWGWsAE_acz.jpg

Dw2im40WkAIlL-D.jpg

sekta.JPG

sekta2.JPG

sekta 3.JPG

sekta 4.JPG

Skip to content