Ateistyczne życzenia dla Polaków od ambasady USA w Warszawie

Aktualizacja: 2018-12-21 12:06 pm

Ambasador USA w Warszawie Georgette Mosbacher oraz pracownicy, dyplomaci i żołnierze US Army pracujący w ambasadzie złożyli Polakom życzenia z okazji nadchodzących „świąt”. Oczywiście nie pada ani razu, że to Święta Bożego Narodzenia.

„Drodzy Polacy, życzmy Wam radosnych świąt, dużo szczęścia, zdrowia i radości. Niech ten magiczny, świąteczny czas przyniesie Wam i waszym najbliższym spokój, harmonię i spełnienie marzeń” – mówili ambasador, pracownicy, dyplomaci i żołnierze US Army pracujący w ambasadzie USA w Warszawie w wideo opublikowanym na Twitterze.

Ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher w Ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher w “świątecznym” klipie. Foto: youtube

„Jesteśmy dumni, że Polska i Stany Zjednoczone są sojusznikami i przyjaciółmi. Polska jest super” – podkreślili składający życzenia.

Klip można w zasadzie puszczać na każde święta, bo nikt nie wspomina w materiale, że to Święta Bożego Narodzenia. Nawet zabrakło tradycyjnego amerykańskiego „Merry Christmas”.

Za: Najwyższy Czas! (21/12/2018) -- [Org. tytuł: «Ateistyczne życzenia dla Polaków od ambasady USA w Warszawie [VIDEO]»]
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=105876 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]