Aktualizacja strony została wstrzymana

Ateistyczne życzenia dla Polaków od ambasady USA w Warszawie

Ambasador USA w Warszawie Georgette Mosbacher oraz pracownicy, dyplomaci i żołnierze US Army pracujący w ambasadzie złożyli Polakom życzenia z okazji nadchodzących „świąt”. Oczywiście nie pada ani razu, że to Święta Bożego Narodzenia.

„Drodzy Polacy, życzmy Wam radosnych świąt, dużo szczęścia, zdrowia i radości. Niech ten magiczny, świąteczny czas przyniesie Wam i waszym najbliższym spokój, harmonię i spełnienie marzeń” – mówili ambasador, pracownicy, dyplomaci i żołnierze US Army pracujący w ambasadzie USA w Warszawie w wideo opublikowanym na Twitterze.

Ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher w Ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher w „świątecznym” klipie. Foto: youtube

„Jesteśmy dumni, że Polska i Stany Zjednoczone są sojusznikami i przyjaciółmi. Polska jest super” – podkreślili składający życzenia.

Klip można w zasadzie puszczać na każde święta, bo nikt nie wspomina w materiale, że to Święta Bożego Narodzenia. Nawet zabrakło tradycyjnego amerykańskiego „Merry Christmas”.

Za: Najwyższy Czas! (21/12/2018) | https://nczas.com/2018/12/21/ateistyczne-zyczenia-dla-polakow-od-ambasady-usa-w-warszawie-video/ |Ateistyczne życzenia dla Polaków od ambasady USA w Warszawie [VIDEO]

Skip to content