Ukraińscy celnicy nie wpuścili na Ukrainę busa z darami dla Polaków

Aktualizacja: 2018-12-21 12:02 pm

Ukraińscy celnicy nie wpuścili na Ukrainę busa z darami na święta wiezionymi dla Polaków we Lwowie i w Samborze. – podała w czwartek Interia. Ukraińcy nawet nie wytłumaczyli, dlaczego zablokowali transport darów.

Prezenty dla Polaków w podeszłym wieku żyjących we Lwowie i w Samborze zbierano w szkołach w Krzeszowicach, Filipowicach i Nowej Górze w Małopolsce. Były to żywność i środki czystości, które miały do nich trafić przed świętami. W Samborze czekały na nie zakonnice, które zajmują się dystrybucją pomocy charytatywnej. […]

Całość: Kresy.pl (20 grudnia 2018)

 


 

Blokada pomocy dla Polaków na Ukrainie

Ambasadorowie Andrei Deszczicia i Jan Piekło, jeden w W-wie, drugi w Kijowie, robią co mogą, aby miliony złotych wciąż płynę szeroką rzeką z kieszeni polskich podatników do budżetu Ukrainy (czytaj: do kieszeni prezydenta Petro Poroszenki i innych oligarchów). W zamian obdarowani blokują pomoc charytatywną. Taka to wdzięczność.

Czytaj więcej

ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Za: isakowicz.pl (21 grudnia 2018)

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=105873 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]