We Lwowie wydano książkę „Ukraina – praojczyzna ludzkości”. Autorem greckokatolicki ksiądz

Aktualizacja: 2018-12-12 11:17 am

Greckokatolicki ksiądz Ihor Car, laureat nagrody imienia Bohatera Ukrainy Stepana Bandery, napisał książkę, z której wynika, że Ukraina była kolebką ludzkości.

O wydaniu książki „Ukraina – praojczyzna ludzkości” poinformował w środę w mediach społecznościowych przewodniczący Ukraińskiego Komitetu Żydowskiego Eduard Dolinski. Według niego dzieło księdza Cara zostało wydane we Lwowie. […]

Całość: Kresy.pl (12 grudnia 2018)

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

Gaetano:
Takie ścierwa, jak ten pałający nieskrywaną miłością do Polaków i innych neobanderowski „ksionc”, niczym nie różnią się od swych poprzedników sprzed raptem kilkudziesięciu lat. Naiwnością byłoby powątpiewanie w to, że tradycja ukrów święcenia wideł, cepów i noży nie była tam zawsze kultywowana i pielęgnowana; tliła się, była nieco skrywana. A chęć udowodnienia światu swej „wyjątkowości” w sobie znany sposób zatacza tam coraz szersze kręgi.

lp:
Tego komentować nie warto, cały ten debilny kraj zaczyna upodabniać się do wariatkowa.

 


 

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=105751 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]