Żydowskie Muzeum „Polin” szkoli policjantów

Młodzi policjanci ze Szkół Policji rozpoczęli cykl szkoleń „antydyskryminacyjnych”. W pierwszej kolejności młodzi funkcjonariusze będą uczyć się o społeczności cygańskiej.

Kolejny etap dotyczyć będzie społeczności żydowskiej a szkoleniami policjantów zajmuje się Muzeum Historii Żydów Polskich „Polin”, placówka hojnie dotowana przez rząd Polski, która znana jest z bezpardonowych ataków na Polaków i promocję historycznych przekłamań dotyczących relacji polsko-żydowskich.

Część dotyczącą społeczności cygańskiej poprowadzą przedstawiciele Fundacji Pheniben, promującej kulturę cygańską oraz zajmującą się działalnością „antydyskryminacyjną”. Druga część prowadzona będzie przez Gminę Wyznaniową Żydowską oraz Muzeum „Polin”.

Wszyscy adepci szkół policyjnych będą musieli odbyć przynajmniej dwa interaktywne kursy organizowane przez powyższe instytucje. W ich trakcie otrzymają materiały szkoleniowe pt. „Romowie. Przewodnik dla policji” oraz „Przewodnik po judaizmie dla policjantów”. Oprócz tego zaopatrzeni zostaną w ulotki dotyczące tzw. „antysemityzmu” oraz „przestępstw z nienawiści”, aby skuteczniej mogli zwalczać owe zjawiska.

„Poznanie historii i tradycji mniejszości jest niezwykle istotne w procesie rozwijania antydyskryminacyjnych kompetencji policjantów i pracowników Policji oraz promowania wartości i postaw równościowych.” – napisał w słowie wstępnym do materiałów szkoleniowych Komendant Główny Policji gen.insp. dr Jarosław Szymczyk.

W przeszłości podobne szkolenia dla różnych instytucji organizowały tzw. „organizacje antyfaszystowskie”, które przypisują sobie kompetencje w określaniu co jest „antysemityzmem” i gdzie kończy się wolność słowa. Jednym ze stałych organizatorów podobnych akcji było skompromitowane Stowarzyszenie „Nigdy Więcej”.

W świetle ostatnich wzmożonych represji policji i służb III RP wobec środowisk nacjonalistycznych, informacje o podejmowanych przedsięwzięciach należy obserwować wyjątkowo uważnie. Rząd Prawa i Sprawiedliwości, który jest bardzo mocno zaangażowany w promocję środowisk i organizacji żydowskich w Polsce, rozpoczął bowiem otwartą już walkę z osobami i środowiskami krytycznymi wobec dwustronnych relacji Polski z Izraelem i międzynarodowymi organizacjami żydowskimi.

Na podstawie: policja.pl
http://autonom.pl

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2018-12-06)

 


 

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

lopek:
„Żydowskie Muzeum „Polin” szkoli policjantów”
=======
Nie szkoli a indoktrynuje – odziera z myślenia, więc i człowieczeństwa.
Wniosek?
Tresura goja w mundurze ma na celu to – aby ten atakował jak zły pies (nawet swoją matkę i ojca) na słowo – bierz go!

Parapsychopatolog:
Jestem jasnowidzem i przepowiadam Wam, że za 30 lat Polską (Polin) będzie rządzić kolejna para bliźniaków.
Już od dziecka występują w TV w reklamach Plusa (tej z Wilczakiem i Brodzik) i to już od kilku lat.
Mają odpowiednie pochodzenie
Noszą oni nazwisko Borowski (Berman) i są wnukami Marka „Borowskiego”
Ich ojciec, a syn Borowskiego ma na imię Jakub 🙂 – główny ekonomista Credit Agricole Bank Polska.
Wszystko idzie wg planu.

Wieloimienny:
Będą uczyć pałkarzy, że jak złapią cygana na kradzieży to muszą go wypuścić, bo cygan ma taką tradycję złodziejstwa i inaczej żyć nie umie.

Jacek:
Dwustronne stosunki z Izraelem hłe hłe. Dudy, Szydła czy reszta zdrajców wracali ze spotkań, gdzie niby były uzgadnianie te stosunki, jak zbite psy. Nie sposób się dowiedzieć na czym polegała owa dwustronność. Chyba na tym że jak z jednej strony oddamy pejsom Lasy Państwowe to z drugiej i tak zapłacimy 300 miliardów US.

 


 

Skip to content