Aktualizacja strony została wstrzymana

Kolejna złowroga informacja ze strony polskojęzycznego KneSejmu

Uroczystość zapalenia lampy chanukowej w Sejmie (5 grudnia) – zapowiedź: http://www.sejm.gov.pl.

W środę 5 grudnia o godz. 16.00 w Sejmie (hall główny, I piętro) odbędzie się uroczystość zapalenia lampy chanukowej z okazji żydowskiego święta świateł. Organizatorem przedsięwzięcia jest Chabad-Lubawicz Polska.

Uroczystości będzie towarzyszyć okolicznościowa wystawa „Chanuka – wystawa fotografii z Mea Shearim w Jerozolimie”. Wystawa składa się z 11 plansz przedstawiających obchody święta świateł w najstarszej ortodoksyjnej dzielnicy Jerozolimy zamieszkałej przez społeczność chasydzką.

Chanuka to trwające osiem dni święto obchodzone w okresie przesilenia zimowego jest jednym z najradośniejszych świąt żydowskich. Upamiętnia wydarzenia, które nastąpiły po zbezczeszczeniu Świątyni Jerozolimskiej – jeden dzbanuszek oliwy płonął przez wszystkie osiem dni uroczystości ponownego wyświęcenia świątyni. Centralnym obrzędem święta świateł jest zapalanie świec na chanukiji.

Za: Sejm.gov.pl (4-12-2018)

 


 

Grzegorz Braun o gojach i chasyckiej sekcie Chabad-Lubawicz

[youtube =UKGHbr4PreE]

 


 

Czy to jeszcze Sejm czy już Kneset? Posłowie uczestniczyli w obrzędach pod przewodnictwem szefa żydowskiej sekty

Wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek wraz z Żydami zapaliła w środę w holu głównym Sejmu lampę chanukową z okazji żydowskiego Święta Świateł. To światło symbolizuje pokój, tolerancję i wolność – powiedziała wicemarszałek.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

(PAP)

Za: Najwyższy Czas! (06/12/2018)

 


 

Skandal w Poznaniu. Prezydent Poznania zapomina języka polskiego! Ale, spokojnie jarmułki nie zapomniał

Jacek Jaśkowiak podczas święta Chanuki/ Facebook: Jacek Jaśkowiak

Poznańscy Żydzi obchodzili Chanukę. Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak z zapałem większym niż wyznawcy mojżeszowi zapalił świąteczną świeczkę. Tak się przejął tą rolą, że zapomniał języka polskiego! Spokojnie, mycki nie zapomniał.

Jacek Jaśkowiak, miłośnik LGBT wziął udział w tegorocznym święcie Chanuki, a jednocześnie dwudziestoleciu odtworzenia poznańskiej gminy żydowskiej.

„Cieszę się, że mogę brać udział w tak ważnym święcie. Społeczność żydowska ma swoje ważne miejsce w historii Poznania. Przez wieki Żydzi tworzyli to miasto razem z Polakami, kres temu położyła dopiero II wojna światowa. Trzeba było wielu lat, by gmina wznowiła działalność.” – powiedział na spotkaniu z diasporą żydowską prezydent Poznania.

„Prezydent Poznania Jaśkowiak tak się podjarał żydowskim świętem że o jarmułce na głowę nie zapomniał, ale zapomniał o języku polskim”- czytamy na profilu Prawa Strona.

Tweet z babolami językowymi żydofila z Poznania poniżej.

https://twitter.com/PrawyPopulista/status/1070327472288354304

Za: Najwyższy Czas! (05/12/2018)

 


 

Państwo POLIN? Żydzi świętują Chanukę w Sejmie i na ulicach. Internet wrze [FOTO]

Flagi Polski i Izraela przed Sejmem oraz odpalenie świec chanukowych w Sejmie. / Źródło: Twitter/Kancelaria Sejmu

Flagi Polski i Izraela przed Sejmem oraz odpalenie świec chanukowych w Sejmie. / Źródło: Twitter/Kancelaria Sejmu

Lewica, która wrzeszczy o „świeckości państwa” za każdym razem, kiedy pojawia się jakikolwiek związek między Kościołem Katolickim, a władzami państwa. Tymczasem w polskim Sejmie, nazywanym już przez Internautów „Knesetem” żydowska sekta Chabad-Lubawicz świętuje Chanukę, podobnie jak na ulicach w samym Centrum Warszawy. Nikomu nie przeszkadzała też flaga Izraela postawiona przed polskim Sejmem.

Przedwczoraj 5 grudnia przedstawiciele władz polskich wraz z sektą Chabad-Lubawicz odpalali chanukowe świece. – Wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek wraz z Żydami zapaliła w środę w holu głównym Sejmu lampę chanukową z okazji żydowskiego Święta Świateł – poinformowała wicemarszałek.

Obrzędy prowadził rabin Chabad Lubawicz Szalom Dow Ber Stambler z sekty Chabad Lubawicz. Wyraził radość, że może po raz kolejny zapalić chanukowe świece w gmachu polskiego parlamentu. Warto zastanowić się jaka byłaby reakcja lewicy w przypadku takiego obchodu świąt katolickich.

https://twitter.com/KancelariaSejmu/status/1070416502195654656

Za: Najwyższy Czas! (

 


 

Skip to content