Żydzi znęcali się nad cielętami. Wstrząsająca sprawa z Izraela. „Bite, wiązane, torturowane prądem”

Działacze na rzecz praw zwierząt i różnych takich wynalazków nagłośnili sprawę bicia i torturowania zwierząt w Izraelu. Cielęta były bite, wiązane i torturowane prądem, a kiedy upadały znęcano się nad nimi aż wstaną.

Dwóch menadżerów rzeźni z Izraela zostało skazanych za znęcanie się nad zwierzętami. Na udostępnionych przez lewicową organizację filmach widać jak mężczyźni używają przemocy wobec zwierząt, szczególnie agresywni są kiedy zwierzęta upadają i nie mają już sił, by wstać.

Sąd orzekł, że kierownicy produkcji rzeźni w mieście Beit She’an zachęcali innych pracowników do większej okrutności wobec zwierząt. Zgodnie z poleceniami, do których dotarła organizacja, pracownicy mieli bić i razić prądem zwierzęta w miejsca szczególnie wrażliwe.

Rażenie prądem było używane przede wszystkim wobec zwierząt, które upadały, a nawet tych które nie były już w stanie stać na nogach. Pracownicy używali też plastikowych rur lub drewnianych kawałków do bicia cieląt na polecenie menadżerów.

Sąd wskazał na szczególną, niepotrzebną okrutność wobec zwierząt, która wynikała z poleceń wydawanych „z góry”. W uzasadnieniu wyroku możemy przeczytać, że „ekstremalne działania”, które zostały uwiecznione na filmach, nie mają nic wspólnego z normalnymi procedurami w rzeźni.

Źródło: Times of Israel

Za: Najwyższy Czas! (03/12/2018) | https://nczas.com/2018/12/03/zydzi-znecali-sie-nad-cieletami-wstrzasajaca-sprawa-z-izraela-bite-wiazane-torturowane-pradem/

Skip to content