Żydzi znęcali się nad cielętami. Wstrząsająca sprawa z Izraela. „Bite, wiązane, torturowane prądem”

Aktualizacja: 2018-12-3 11:33 am

Działacze na rzecz praw zwierząt i różnych takich wynalazków nagłośnili sprawę bicia i torturowania zwierząt w Izraelu. Cielęta były bite, wiązane i torturowane prądem, a kiedy upadały znęcano się nad nimi aż wstaną.

Dwóch menadżerów rzeźni z Izraela zostało skazanych za znęcanie się nad zwierzętami. Na udostępnionych przez lewicową organizację filmach widać jak mężczyźni używają przemocy wobec zwierząt, szczególnie agresywni są kiedy zwierzęta upadają i nie mają już sił, by wstać.

Sąd orzekł, że kierownicy produkcji rzeźni w mieście Beit She’an zachęcali innych pracowników do większej okrutności wobec zwierząt. Zgodnie z poleceniami, do których dotarła organizacja, pracownicy mieli bić i razić prądem zwierzęta w miejsca szczególnie wrażliwe.

Rażenie prądem było używane przede wszystkim wobec zwierząt, które upadały, a nawet tych które nie były już w stanie stać na nogach. Pracownicy używali też plastikowych rur lub drewnianych kawałków do bicia cieląt na polecenie menadżerów.

Sąd wskazał na szczególną, niepotrzebną okrutność wobec zwierząt, która wynikała z poleceń wydawanych „z góry”. W uzasadnieniu wyroku możemy przeczytać, że „ekstremalne działania”, które zostały uwiecznione na filmach, nie mają nic wspólnego z normalnymi procedurami w rzeźni.

Źródło: Times of Israel

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=105582 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]