Skandal! Brudziński wyzywa Polaków od imbecyli i antysemitów. Ostra odpowiedź ks. Isakowicza-Zaleskiego

„Imbecyle z biało-czerwonymi flagami” – tak Joachim Brudziński określa niezadowolonych wyborców, którzy apelują do PiS-u o wstanie z kolan. A ci mają powody być niezadowoleni. Ostatnie pół roku to, niezależnie od oceny poszczególnych ustaw, kapitulacja przed Żydami, Brukselą i naszym największym sojusznikiem, czyli USA.

Ostatnie miesiące przynoszą dość bolesne wstawanie z kolan z wieloma upadkami. Najpierw PiS wycofał się z ustawy o IPN, pod naciskiem Izraela, później wycofał się z ustaw zmieniających sądownictwo, pod wpływem Brukseli, a ostatnio już nawet nie zadziałał w sprawie TVN-u po bezczelnym liście ambasador USA.

NAJPIERW PISIE WSTAN Z KOLAN. KTORY SZMALCOWNIK Z PO SIEDZI W WIEZIENIU ? JESTESCIE PODOBNI DO NICH😡😡😡MACIE WY JAJA ZEBY COS ZROBIC PRZECIW IZRAELOWI I EU ? (pisownia oryginalna – red.) – napisał na Twitterze Mariusz W., a jego wpis spotkał się z pozytywnym odbiorem.

W odpowiedzi na to minister postanowił nazwać użytkownika „imbecylem z biało-czerwoną flagą”, a następnie stwierdził, że takie komentarze utrwalają stereotyp Polaka antysemity. Judzą i obrzydliwymi atakami na PIS utrwalają, ku uciesze naszych wrogów,stereotyp Polaków jako wrogów, USA, UE, Izreala, demokracji, a na końcu nawet prostackich antysemitów – napisał na TT.

https://twitter.com/jbrudzinski/status/1068836896409825280

Skandaliczna reakcja ministra na wpis niezadowolonego wyborcy szybko spotkała się z komentarzem ks. Isakowicza-Zaleskiego. Bardzo mi się nie podoba, że min. @jbrudzinski, szef @MSWiA_GOV_PL publicznie wyzywa osoby o odmiennych poglądach od „idiotów”, „ruskich trolli”, „imbecylów” i „prostackich antysemitów” – napisał. Czym doczekał się osobistej odpowiedzi.

Szanowny Księże, mój wpis nie ma nic wspólnego z histerią. Piszę co myślę,czasami dostanę reprymendę😉 od Ambasador USA, czasami od sympatyków Rosji, innym razem od tych którzy nad życie kochają UE. Czasami z „kapłańską” wrażliwością pochyli się ks. Lemański a ja robię swoje – odpisał Brudziński.

Internauci szybko przypomnieli Brudzińskiemu, że swoje może robić na swojej działce, a kiedy zajmuje się sprawami państwowymi to jest wybrańcem narodu i jest na naszym, w końcu to z podatków obywateli dostaje pensje. Z drugiej strony Internauci zwracają uwagę, że PiS ugina się pod presją obcych władz, więc jednak nie robi „swojego”.

Za: Najwyższy Czas! (01/12/2018)

 

Materiał powiązany:

Za: Najwyższy Czas! (01/12/2018) | https://nczas.com/2018/12/01/skandal-brudzinski-wyzywa-polakow-od-imbecyli-i-antysemitow-ostra-odpowiedz-ks-isakowicza-zaleskiego/

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content