Kolejny sukces deprawatorów dzieci! 11-letni „Drag queen” gościem amerykańskiej telewizji

Gościem popularnego amerykańskiego programu śniadaniowego „Good morning America” był na początku listopada 11-letni Desmond Napoles. Chłopiec znany jest z tego, że… przebiera się za kobietę, a jego artystyczny pseudonim brzmi „Desmond is Amazing” (ang. Desmond jest niezwykły). Każdy z odcinków programu w stacji ABC ogląda średnio 4,5 miliona amerykanów.

Kolejny sukces deprawatorów dzieci! 11-letni „Drag queen” gościem amerykańskiej telewizji

fot. YouTube/ Good Morning America

Seksualizacja dzieci i promocja ideologii gender w Stanach Zjednoczonych wchodzi na salony. Jedna z największych amerykańskich stacji postanowiła do programu śniadaniowego zaprosić popularnego drag queen, czyli mężczyznę zawodowo przebierającego się za kobiety. To znany jako „Desmond is amazing” 11 letni chłopiec.

Jak sam zaznacza, zaczął przebierać się w damskie ubrania mając 6 lat, a widzący to rodzice postanowili pozwolić mu na „eksplorację własnego ja”. Prowadzący program wyrażali podziw wobec działalności chłopca i gratulowali mu odwagi. Do programu zaproszono także najbardziej znane w Ameryce postaci „drag”, które działalność chłopca określiły jako inspirującą, odważną, a jego samego nazwały „przyszłością ruchu drag”.

Prowadzący w pewnym momencie zadali prowokacyjne pytanie: „Źycie jest ciężkie, a nie wszyscy akceptują to kim jesteś, otwarcie cię krytykując. Co im odpowiesz?”. – Nie ma problemu – odpowiedział Desmond. Warto jednak zauważyć, że krytycy działalności chłopca nie atakują bezpośrednio jego osoby. Największe zarzuty kierowane są przede wszystkim wobec rodziców oraz stacji telewizyjnych decydujących się na jego promocję.

„Drag queen są i zawsze byli typową rozrywką dla dorosłych, a otaczająca je kultura jest jawnie seksualna” – wskazała Elizabeth Johnston, autorka bloga „Aktywna Mama”. „Kultura draq nie jest w żadnym stopniu odpowiednia, by wprowadzać w nią dzieci. Tym, którzy są odpowiedzialni za przemysł rozrywkowy w tym kraju widocznie wydaje się, że pokazanie chłopca w roli, która najczęściej kojarzona jest z klubach ze striptizem, jest urocze” – dodaje.

Do najcięższych zarzutów pod adresem rodziców chłopca należy fakt, że poprzez narzucanie mu zachowań dorosłych, tak naprawdę bezpowrotnie okrada się go z dzieciństwa. Zdaniem dziennikarzy LifeSiteNews „subkultura LGBT nigdy nie będzie w stanie uświadomić sobie ogromu cierpienia jakie zadają dzieciom, które zmuszają do szybszego dorastania (…) zbyt wczesna inicjacja seksualna może okazać się fatalna w skutkach. Potwierdza to wysoki wskaźnik uzależnienia od narkotyków, wykorzystywania seksualnego i ryzykownych zachowań seksualnych nieletnich LGBT (…) wskaźnik zarażenia wirusem HIV wśród biseksualnych mężczyzn w przedziale wiekowym 13-24 jest niezwykle wysoki. Niemal 40 proc. nieletnich bezdomnych identyfikuje się jako LGBT”.

Źródło: lifesitenews.com / YouTube/Good Morning America

PR

Aby zamówić, kliknij TUTAJ.

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-11-19)

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

(ironia) Dzielni liberalni Amerykanie walczą o prawa człowieka do własnej ekspresji. Jak dobrze, że jesteśmy ich sojusznikami. Czuję się bezpiecznie kiedy oni dzierżą stery i prowadzą świat ku…
Aguirre

Ten punkt jest ciągle przesuwany, właśnie przez takie akcje. Gdyby kilkadziesiąt lat temu zorganizować w Polsce paradę zboczeńców, niemal wszyscy powiedzieliby „mam dość”. Ale lata homoporpagandy zmiękczyły społeczeństwo i już większości takie parady nie przeszkadzają. Wygląda na to że podobnie będzie w przyszłości ze zboczeniami na razie oficjalnie uważanymi za zboczenia, ale kiedyś będą to jeszcze inne „orientacje seksualne”.
do zzz

 


 

Celine Dion promuje ideologię gender. Piosenkarka firmuje „neutralną płciowo” odzież dla dzieci

Celine Dion zaangażowała się w promocję ideologii gender. Kanadyjska piosenkarka wypuściła serię ubrań z jednakowym fasonem dla każdego dziecka – bez względu na jego płeć. Zdaniem piosenkarki, nie możemy narzucać najmłodszym z góry narzuconych ról. Dotyczy to także, jej zdaniem, płci.

Seria ubrań zaprojektowana przez Celine Dion nosi nazwę „Celinununu”. „Zawsze uwielbiałam Nununu oraz to co prezentowali. Nawiązanie współpracy w celu przybliżenia dialogu na rzecz równości (…) ma dla mnie duży sens” – przekonuje piosenkarka.

Dziecięce ubranka zaprezentowane na oficjalnej stronie „Celinununu” znacznie odbiegają od standardowych produktów przeznaczonych dla najmłodszych. Zamiast feerii barw i dziecięcego klimatu, w projekcie piosenkarki dominuje czerń, biel i szarość. Niektóre produkty zawierają także napis „New Order” (ang. Nowy Porządek) oraz czaszki.

Motywacje, które stoją za projektem (oprócz oczywiście finansowych), najlepiej ukazuje telewizyjna reklama produktu. Celine Dion, jako główna bohaterka, w stylu Mission Impossible, zakrada się na porodówkę, a w tle słyszymy wypowiadane przez nią hasła. „Nasze dzieci, tak naprawdę nie są nasze, jako że wszyscy jesteśmy połączeni z odwiecznym łańcuchem znanym jako życie. Dla nas są całym światem, ale w rzeczywistości jesteśmy tylko cząstką ich wszechświata (…) Możemy je na siłę wrzucić w przyszłość, ale wybór będzie należał wyłącznie do nich”. Podczas wypowiadania tych słów, klasyczny podział na dziewczynki i chłopców zostaje usunięty. Różowe ubranka dziewczynek i niebieskie – należące do chłopców, zostają zastąpione ubraniami z serii „Celinununu”. W miejsce podświetlonych symboli mężczyzny i kobiety, pojawiają się dwa… czarne krzyże.

Krzyż jest także stałym elementem kampanii Celinununu. Dominuje w materiałach promocyjnych oraz jest obecny na niektórych produktach z nowej serii. Uzasadnione jest pytanie, czy mamy tu do czynienia z bluźnierstwem, czy może jednak wybranie takiej symboliki niesie ze sobą inny przekaz?

Popularna piosenkarka urodziła się w wielorodzinnej katolickiej rodzinie. Celine była ostatnim z czternastu dzieci. Zanim rozpoczęła swoją karierę, uczęszczała do katolickiego gimnazjum św. Judy w Charlemagne (Quebec, Kanada).

Źródło: lifesitenews.com / celinununu.com / YouTube

PR

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-11-19)

 


 

Egzorcysta ostrzega przed demonicznym wymiarem „neutralnej płciowo” odzieży Celine Dion

Amerykański egzorcysta ks. John Esseff ostrzega przed demonicznym wymiarem „neutralnej płciowo” odzieży, promowanej przez piosenkarkę Celine Dion. Kapłan zauważa, że ideologia gender mówiąca o równości płci jest fałszywa. Sam dostrzega w niej rolę Diabła, który poprzez odebranie dziecku męskości lub kobiecości, uderza w samo serce natury.

Portal „National Catholic Register” przypomina, że znana Celine Dion zaangażowała się w promowanie „neutralnych płciowo” ubrań dla dzieci. Kanadyjska piosenkarka wypuściła serię ubrań z jednakowym fasonem dla każdego dziecka – bez względu na jego płeć. Zdaniem piosenkarki, nie możemy narzucać najmłodszym z góry narzuconych ról. Dotyczy to także, jej zdaniem, płci.

Seria ubrań „neutralnych płciowo” nosi nazwę „Celinununu”. „Zawsze uwielbiałam Nununu oraz to co prezentowali. Nawiązanie współpracy w celu przybliżenia dialogu na rzecz równości (…) ma dla mnie duży sens” – przekonuje Dion.

Sprawę skomentował egzorcysta ks. John Esseff z Pensylwanii w USA. Kapłan pełni swą posługę jako egzorcysta od 40 lat i podkreśla, że rozprzestrzenianie idei gender jest demoniczne. „Jestem przekonany, że sposób rozprzestrzeniania się ideologii gender jest demoniczny” – powiedział. „To jest fałsz. Są tylko dwie płcie, które stworzył Bóg” – dodał. Kapłan egzorcysta podkreślił, że demoniczny wymiar stworzenia „neutralnej płciowo” linii ubrań jest bardzo głęboki.

„Diabeł podąża za dziećmi chcąc zmylić ich płeć. Kiedy rodzi się dziecko, jakie są pierwsze rzeczy, które o nim mówimy? To chłopiec albo dziewczynka. To jest najbardziej naturalna rzecz na świecie. Mówienie, że nie ma między nimi różnicy jest satanistyczne” – tłumaczy ks. John Esseff. „Diabeł jest kłamcą i to są wielkie kłamstwa” – dodaje.

„Odebranie dziecku jego męskości lub kobiecości uderza w samo serce natury, odrzucając prostą prawdę o sposobie, w jaki to dziecko zostało stworzone” – powiedział. Zdaniem ks. Esseffa ludzie, którzy stoją za promowaniem neutralności płciowej wśród dzieci, wpływają na ich późniejsze zaburzenia. „To zdecydowanie jest satanistyczne” – mówi egzorcysta z USA.

Kapłan zauważył, że Diabeł od początku walczy z ludzkością, ale jego ataki stały się w ostatnim czasie coraz śmielsze. „Zły czuje, że potrafi to robić w taki sposób, aby nie być rozpoznanym. Ta neutralność płci jest sztuczką, z której korzysta” – podkreśla ks. John Esseff.

Przypomnijmy, że popularna piosenkarka Celine Dion urodziła się w wielodzietnej katolickiej rodzinie. Celine była ostatnim z czternastu dzieci. Zanim rozpoczęła swoją karierę, uczęszczała do katolickiego gimnazjum św. Judy w Charlemagne (Quebec, Kanada).

Źródło: ncregister.com, lifesitenews.com, PCh24.pl

WMa

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-11-25)

 


 

Męskie spódnice? Moda seks-rewolucji

Projektanci mody, których „kreacje” promuje tzw. „męska” prasa i portale internetowe, namawiają mężczyzn do zdjęcia spodni i porzucenia tej podstawowej części garderoby. Czy oznacza to czekający nas wysyp golizny na ulicach miast? Gorzej.

Zadziwiające różnorodnością, ozdabiane kolorowymi wzorami w egzotyczne kwiaty i rajskie ptaki, w kolorach intensywnego różu – nie jest to bynajmniej opis bielizny, która pozostanie mężczyźnie po pozbyciu się spodni. Projektanci rozpoczęli w Paryżu sezon wiosenny pokazem „męskich” spódnic, mających stanowić wyróżniający się trend we współczesnej modzie. Typowo postmodernistyczne, pełne chaosu, nieładu i brzydoty wzory przeplatają się z totalną zniewieściałością całości kompozycji. Najbardziej absurdalnie wygląda utrzymana w militarnej kolorystyce, krótka i prosta spódnica, która wraz z pozostałymi elementami stroju ma nawiązywać w swojej koncepcji do wojskowego munduru.

Nieuważny obserwator mógłby w pierwszej chwili pomyśleć, iż jest to po prostu kolejny wybryk współczesnego świata, kaprys znudzonych życiem i otumanionych zmysłowością ludzi. Zacieranie różnic między mężczyzną a kobietą na płaszczyźnie stroju byłoby dla niego jedynie spontaniczną, oddolną i zdziwaczałą inicjatywą grupki lewicowych radykałów. Inicjatywą, którą nie należy się zajmować ani tym bardziej przejmować, gdyż moda i trendy w ubiorze zmieniają się od zawsze.

W powyższym rozumowaniu trafny jest jedynie radykalizm, określający zapał i determinację środowisk pragnących wywrócić do góry nogami chrześcijański porządek społeczny. Ideologia feministyczna, w swej pierwszej fazie, domaga się zrównania „dyskryminowanych” kobiet z mężczyznami. W konsekwencji kobiety zamiast realizować swoje powołanie do macierzyństwa, zatracają się w czynnościach, które nigdy nie dadzą im spełnienia i satysfakcji. Uciekają w ten sposób od własnej kobiecości. Z drugiej strony mężczyźni poddawani są coraz silniejszemu praniu mózgów, skutkującemu postępującą zniewieściałością, sentymentalizmem i romantyzmem. Współczesny świat podpowiada im, iż wcale nie muszą być moralni, silni, zdecydowani i odpowiedzialni. Dzięki temu zmysłowość i emocje zaczynają dominować nad mężczyznami, niszcząc tym samym ich tożsamość.

Gdyby ta walka o męskość i kobiecość toczyła się jedynie na polu idei, prawdopodobnie jeszcze długo nie zauważylibyśmy jakichkolwiek zmian. Jednak obok ideologii równorzędne miejsce w procesie rewolucji zajmuje moda (spodnie u kobiet, niemęski strój u mężczyzn), kosmetyki (popularny już unisex), kultura (sentymentalizm i zmysłowość) i obyczaje (a raczej ich zanik). Dopiero wszystko to razem stanowi jedną całość – jeden, spójny plan antychrześcijańskiej rewolucji.

Skrajność niektórych postulatów jest przy tym świadomie użytym narzędziem, które ma nadawać ton i kierunek całemu procesowi. Negatywne komentarze internautów pod artykułami o męskich spódnicach nie pozostawiają wątpliwości – rewolucja w modzie jest zaplanowana i narzucana masom z góry, tak jak każda inna rewolucja w historii świata.


Oświecona mądrością orędzia fatimskiego błogosławiona Hiacynta Marto mówila, iż: mody, które nadejdą, będą bardzo obrażać Pana, nie podobają się one Jezusowi, nie są Boże. Droga ku zwycięstwu nad złem, obiecanemu nam przez Najświętszą Maryję Pannie w Fatimie, wiedzie przez konsekwentne trwanie przy Niej i przy dorobku cywilizacji katolickiej, w której mężczyzna jest mężczyzną a kobieta kobietą.

Marcin Musiał

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2012-04-04)

 


 

Skip to content