Żydzi dostają darmowe karabiny

Aktualizacja: 2018-11-6 9:48 am

INFO: Właściciel jednego ze sklepów z bronią palną w Kolorado przygotował specjalną promocję skierowaną wyłącznie do Żydów.

P. Mel Bernstein chce rozdawać okolicznym rabinom karabiny AR15. W niedzielę z jego oferty skorzystało już 4 rabinów, którzy przeszli wymagane kontrole i dostali darmową broń.

– Bardzo mi się nie podoba, że ktoś może wejść do synagogi albo do kościoła i może zacząć strzelać do ludzi, którzy nie mają jak się bronić – powiedział p. Bernstein.

Źródło: www.foxnews.com

Opracował: JW

Za: korwin.mikke.pl (06-11-2018)

 


 

Żydzi chcą się zbroić

INFO: Wielu amerykańskich Żydów w obawie przed kolejnymi atakami kieruje się na szkolenia z użycia broni palnej – donosi France24.

To reakcja na niedawny atak na synagogę w Pittsburghu, w wyniku której szaleniec zastrzelił 10 Żydów.

– Nie ma wątpliwości, że Żydzi w Ameryce są zagrożeni. Źołnierzom na froncie nie mówi się, aby odłożyli broń i pozwolili wrogom się zabić. Żydzi muszą być uzbrojeni – powiedział p. Jonatan Stern, założyciel organizacji, która zajmuje się szkoleniami z użycia broni.

Źródło: www.france24.com

Opracował: JW

Za: korwin-mikke.pl (08-11-2018)

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=105140 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]