Włoska Liga zablokowała zmianę kościoła w meczet

Aktualizacja: 2018-10-30 11:04 am

Prawicowa włoska partia Liga zablokowała w niedzielę starania muzułmanów o zamianę kaplicy przyszpitalnej w Bergamo w Lombardii na meczet. – podała agencja Reutera.

Jedna z muzułmańskich grup wygrała przetarg na kupno kaplicy wystawionej na sprzedaż przez szpital w Bergamo, oferując najwyższą cenę. Wyznawcy islamu przelicytowali Rumuński Kościół Prawosławny, który do tej pory korzystał z budynku.[…]

Całość: Kresy.pl (29 października 2018)

 


 

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=105043 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]