Nowojorskie wiedźmy odprawiały rytuały przeciwko nowemu sędziemu

Aktualizacja: 2018-10-24 11:55 am

Pomimo, że nominacja Bretta Kavanaugha stała się już faktem, nie ustaje wściekłość różnego rodzaju środowisk, które nie mogą pogodzić się z tym, że w Sądzie Najwyższym zasiadł człowiek o „niepoprawnych politycznie” poglądach, między innymi w sprawie tzw. aborcji.

Czarownice z Nowego Jorku przeprowadziły w internecie transmisję z magicznych rytuałów, których celem, jak przyznały w rozmowie z BBC, było „obnażenie prawdziwej natury sędziego, uderzenie w niego i strącenie go ze stanowiska”.

Jedna z wiedźm, Dakota Bracciale starała się przekonać, że jej zaklęcia są „praktyką, a nie religią” i „czymś co się robi, a nie w co się wierzy. – Podtrzymujemy to dziedzictwo, które miesza sztukę, teatr polityczny, religijną ikonologię oraz socjopolityczny opór – stwierdziła.

Okultystyczne wydarzenie spotkało się z reakcją ojca Gary’ego Thomasa, katolickiego duchownego z Kalifornii, pełniącego też posługę egzorcysty. – To jest wywoływanie zła, a nie wolność słowa – skomentował, zapowiadając odprawienie przy okazji najbliższej Mszy świętej specjalnych modlitw w związku z magicznymi rytuałami czarownic.

Brett Kavanaugh, nominat Donalda Trumpa, został wybrany na dożywotnie stanowisko przy akompaniamencie agresywnej kampanii sprzeciwu, w tym oskarżeń o przestępstwa na tle obyczajowym, które jednak nie zostały dostatecznie udowodnione. Nowy sędzia zapewnia przewagę w najwyższym organie sądowniczym USA zwolennikom ochrony życia od poczęcia.

Źródło: wprost.pl/BBC

RoM

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=104962 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]