Izrael szpieguje komunikatory?

Aktualizacja: 2018-10-20 12:09 pm

INFO: Izraelska armia dąży do uzyskania systemów szpiegowskich monitorujących prywatne wiadomości użytkowników mediów społecznościowych, ujawnił “Haarec”.

Jak podała gazeta, otrzymano do redakcji dokument potwierdzający, że izraelska armia poprosiła firmy cybernetyczne o przedstawienie propozycji systemu szpiegowskiego w 2016 r. Napisano również, że oczekuje się, iż poszukiwany system prześledzi i zmonitoruje wszystkie informacje publikowane lub wymieniane za pośrednictwem Facebooka, Twittera, Instagrama i YouTube’a.

Źródło: www.middleeastmonitor.com

Opracował: BL

Za: korwin-mikke.pl (20-10-2018)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Jesteśmy niesamowicie zaskoczeni tym, że tymczasowy twór państwowy o nazwie Izrael, wraz ze swoimi siłami zbrojnymi (czytaj: terrorystycznymi jednostkami militarnymi) szpieguje prywatne wiadomości użytkowników Facebooka, Twittera, Instagrama, Youtuba i innych mediów. Zresztą, jest to na pewno nieprawda, gdyż CNN nie podał takiej informacji.

 


 

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=104903 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]