Deprawacja! Na młodzieżowych igrzyskach sportowcy otrzymali tysiące prezerwatyw

Organizatorzy Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Buenos Aires rozdali nastoletnim sportowcom 144 tys. prezerwatyw z… olimpijskim logiem. Jak tłumaczą, wszystko dla lepszej… „ochrony” młodych zawodników.

Deprawacja! Na młodzieżowych igrzyskach sportowcy otrzymali tysiące prezerwatyw

fot. radiomitre.cienradios.com

Organizatorzy odbywającej się w argentyńskiej stolicy młodzieżowych igrzysk nie popisali się znajomością potrzeb i celów, z jakimi młodzi zawodnicy przyjeżdżają, by walczyć o medale. Blisko czterem tysiącom uczestników rozdano 144 tys. prezerwatyw, więc średnio każdy otrzymał… 36 sztuk. Skąd u organizatorów przekonanie, że młodzi sportowcy przyjeżdżają na turniej w hedonistycznym celu?

Zgodnie z sugestią Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, wraz z prezerwatywami
sportowcy otrzymają… możliwość skorzystania z edukacji seksualnej na kursach i rozmowach poświęconych tej tematyce. MKOL tłumaczy decyzję troską o… zdrowie i życie seksualne młodych sportowców. Niewątpliwie jednak sportowcom u progu kariery bardziej niż prezerwatywy przydałaby się okazja do częstszych treningów na obiektach najwyższej klasy.

Pomysł organizatorów zakrawa na deprawację młodocianych, gdyż prezerwatyw trafiły już do 14-latków. Bez trudu taki „prezent” można uznać za zachętę do współżycia.

„Youth Olympic Games” (Igrzyska Olimpijskie Młodzieży) to międzynarodowe zawody sportowe dla osób w przedziale wiekowym 14-18 lat. Zawody organizowane są przez przedstawicieli Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.

Źródło: wpolityce.com / radiomitre.cienradios.com

PR

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2018-10-11) | https://www.pch24.pl/deprawacja--na-mlodziezowych-igrzyskach-sportowcy-otrzymali-tysiace-prezerwatyw,63376,i.html

Skip to content