Aleksander Łukaszenka o karaniu dzieci przez rodziców: dobry pas czasami też jest korzystny

Dobry pas czasami też jest korzystny dla dziecka – powiedział w piątek prezydent Aleksander Łukaszenka. Białoruski przywódca skomentował projekt ustawy dotyczący przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, jak zaprezentowało białoruskie MSW. Jego zdaniem proponowane przepisy to „głupota, wzięta przede wszystkim z Zachodu”.

Nasze społeczeństwo nie musi się martwić. Będziemy opierać się wyłącznie na naszych interesach, naszych białoruskich słowiańskich tradycjach i naszym doświadczeniu – oświadczył prezydent Łukaszenka.

Ktoś coś chlapnął, o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. To teraz modne sformułowanie na Zachodzie. U nich wkrótce w ogóle nie będzie rodzin – tam mężczyzna żeni się z mężczyzną, czy wychodzi za niego za mąż. Nie ma komu rodzić dzieci, a my mamy od nich przejmować jakieś normy dotyczące zachowania w rodzinie – dodał.

Prezydent Białorusi stanowczo podkreślił, że nie jest zwolennikiem karania dzieci, ale „dobry pas czasami też jest korzystny dla dziecka”. – Nie dla wszystkich, oczywiście. Wiktor, jako starszy, często dostawał. Średni, Dima, widział, jak dostawało się Witii, i cichutko stał obok. Najmłodszego w ogóle nigdy nie karałem, bo nie było powodu – opowiadał.

To nasza tradycja, nasze życie i będziemy wychowywać tak jak trzeba, a życzenia milicji weźmiemy pod uwagę – podsumował Łukaszenka.

Źródło: tvp.info

TK

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-10-06)

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

Popieram bez dwóch zdań to co powiedział Aleksandr Łukaszenka. Ten człowiek naprawdę mówi rozsądnie w przeciwieństwie do tych wszystkich zachodnich masonów
Filip

Tam Soros ze swoją sodomicką zarazą jeszcze nie wtargnął
irtur

Ma racje jak o zgniłym zachodzie mówi. Polska też wkracza do tego zgniłego grona.
Gość

Ten białoruski polityk zasługuje zdecydowanie na więcej sympatii w Polsce! :)
Karol

 


 

Skip to content