Obama mądry inaczej. Zobacz co odpowiedział ex-prezydent na proste pytanie

Aktualizacja: 2018-10-2 11:18 am

„Przywitałbym się ze swoimi pracownikami” odpowiedział poprzedni prezydent USA Barrack Obama. Tyle miał do powiedzenia, ex-prezydent, zapytany, „Co by zrobił i dlaczego, gdyby był prezydentem jeszcze raz, na jeden dzień?”

Takie pytanie Obama otrzymał na Forum Biznesowym w Oslo. Obama uśmiechnął się lekko. Tłum zachichotał, gdy podniósł rękę.
„Wiesz, prawda jest taka, że ”‹”‹gdybym był prezydentem na jeden dzień, nie zrobiłbym wiele, ponieważ, um … natura …” odpowiedział wyraźnie zaskoczony.

„W ciągu jednego dnia przywitałbym wszystkich pracowników Białego Domu, za którymi tęsknię”, powiedział, ponownie podejmując odpowiedź na swój temat, a nie mówiąc nic, co by zrobił dla Amerykanów.

W końcu dał typową urzędniczą odpowiedź: „Gdybym znów zasiadł na swoim miejscu, skupiłbym się na tym, jak możemy nadal wykorzystywać postępy poczynione podczas mojej prezydentury”.

Barrack Obama, którego mainstremowe media przedstawiały, jako wybitnego intelektualistę, w swoich odpowiedziach nie miał nic konkretnego do zaoferowania Amerykanom. Nawet nie potrafił fantazjować. Proste pytanie przerosło ex-prezydenta.

Obama, kiedy był prezydentem-elektem, otrzymał Nagrodę Nobla. Za nic. Teraz TEŹ nic nie ma do powiedzenia obywatelom. Koło się zamyka.

Źródło: The Drudge Report

Za: Najwyższy Czas! (02/10/2018)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Powyższe jest tylko przykładem, że wielu przywódców współczesnego świata – ze Stanami Zjednoczonymi na czele – tak naprawdę nie potrafi nic powiedzieć gdy zabraknie im promptera. Liderzy ci to bezwolne pacynki kierowane przez potężne siły sterujące tzw. demokracją.

 


 

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=104656 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]