Obama mądry inaczej. Zobacz co odpowiedział ex-prezydent na proste pytanie

„Przywitałbym się ze swoimi pracownikami” odpowiedział poprzedni prezydent USA Barrack Obama. Tyle miał do powiedzenia, ex-prezydent, zapytany, „Co by zrobił i dlaczego, gdyby był prezydentem jeszcze raz, na jeden dzień?”

Takie pytanie Obama otrzymał na Forum Biznesowym w Oslo. Obama uśmiechnął się lekko. Tłum zachichotał, gdy podniósł rękę.
„Wiesz, prawda jest taka, że ”‹”‹gdybym był prezydentem na jeden dzień, nie zrobiłbym wiele, ponieważ, um … natura …” odpowiedział wyraźnie zaskoczony.

„W ciągu jednego dnia przywitałbym wszystkich pracowników Białego Domu, za którymi tęsknię”, powiedział, ponownie podejmując odpowiedź na swój temat, a nie mówiąc nic, co by zrobił dla Amerykanów.

W końcu dał typową urzędniczą odpowiedź: „Gdybym znów zasiadł na swoim miejscu, skupiłbym się na tym, jak możemy nadal wykorzystywać postępy poczynione podczas mojej prezydentury”.

Barrack Obama, którego mainstremowe media przedstawiały, jako wybitnego intelektualistę, w swoich odpowiedziach nie miał nic konkretnego do zaoferowania Amerykanom. Nawet nie potrafił fantazjować. Proste pytanie przerosło ex-prezydenta.

Obama, kiedy był prezydentem-elektem, otrzymał Nagrodę Nobla. Za nic. Teraz TEŹ nic nie ma do powiedzenia obywatelom. Koło się zamyka.

Źródło: The Drudge Report

Za: Najwyższy Czas! (02/10/2018)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Powyższe jest tylko przykładem, że wielu przywódców współczesnego świata – ze Stanami Zjednoczonymi na czele – tak naprawdę nie potrafi nic powiedzieć gdy zabraknie im promptera. Liderzy ci to bezwolne pacynki kierowane przez potężne siły sterujące tzw. demokracją.

 


 

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content