Al Gore, lewak od zmian klimatu, przyznaje: polityka środowiskowa Trumpa nie jest szkodliwa

Al Gore, jeden z największych zwolenników teorii o zmianach klimatu wywołanych przez człowieka, w zaskakujący sposób wypowiedział się na temat polityki środowiskowej Trumpa. Delikatnie pochwalił Prezydenta USA, ale nie chcąc być w tym zbyt nachalnym, znalazł wytłumaczenie dlaczego zmiany Trumpa nie przyniosły katastrofy.

Al Gore wśród lewaków uchodzi za autorytet w kwestii zmian środowiskowych, jednak jeżeli prześledzimy jego historię, to okaże się, że każda przepowiednia, która mogła się nie spełnić – nie spełniła się.

Jedną z głównych zapowiedzi Gore’a była ta dotycząca podniesienia się poziomu mórz do takiego stopnia, że zalanych zostanie wiele wysp, na których ludzie ciągle żyją. Kolejnym kłamstwem była teza o gwałtownym topieniu lodów w Arktyce.

Gore zapowiadał też znaczący wzrost liczby huraganów. Choć po obrazkach w telewizji może się wydawać, że tak jest, to tak naprawdę ich liczba w ciągu ostatniej dekady spadła. „Ekspert” przestrzegał totalnym wyjałowieniem i wysuszeniem Sahary Południowej, a także ogromnymi powodziami w Chinach i Indiach.

Wszystko to miało się już wydarzyć, ale jakoś tak się nie złożyło. Mimo tego, mężczyzna ten uchodzi za eksperta od zmian klimatu w Stanach Zjednoczonych. Al Gore, były wiceprezydent USA, w wywiadzie powiedział, że polityka środowiskowa Trumpa polega na niekorzystnych zmianach.

Niekorzystnych chyba dla niego, bo obalają one jego mity, na których Al Gore sowicie zarabia. W kolejnym zdaniu klimatolog stwierdził już, że „Trump nie jest jednak szkodliwy dla środowiska”, tak jak on się tego obawiał.

Administracja Trumpa dokonała pewnych niebezpiecznych zmian (…) myślę, że popełnili pewne błędy w ruchach które zrobili – majaczył Gore, który chyba nie do końca wiedział co chce powiedzieć.

Brak negatywnych efektów to jego zdaniem skutek „wrodzonej odporności USA”, czyli braku możliwości przeprowadzenia zmian przez Prezydenta, jeżeli większość się na nie nie zgadza. A co dopiero, kiedy klimat się na te ustawy nie zgadza!

Źródło: newsmax.com

Za: Najwyższy Czas! (15/08/2018) | https://nczas.com/2018/08/15/al-gore-lewak-od-zmian-klimatu-przyznaje-polityka-srodowiskowa-trumpa-nie-jest-szkodliwa/

Skip to content