Koszulka z symbolem ZSRR nie jest propagowaniem systemu totalitarnego?

INFO: WCz. Bartosz Józwiak z Kukiz`15 zawiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa propagowania systemu totalitarnego na UW. Śledczy nie dopatrzyli się jednak przestępstwa.

P. Józwiak złożył donos na jedną z uczestniczek strajku na UW, która ubrana była w koszulki z symboliką totalitarnego i zbrodniczego państwa, jakim był ZSRR.

– Sami to oceńcie. Niech ludzie zobaczą prawdziwą twarz tego rządu i jego organów. To ważne, bo za koszulkę w Warszawie rozwiązano marsz. A swoją drogą od tego momentu każdy może chodzić w koszulce ze swastyką i nikt nie ma prawa go za to ścigać. Stosowne pismo z załącznika do wykorzystania dla każdego do obrony. Dobra zmiana jak się patrzy. Dla komuchów, lewaków, ekoterrorystów, etatystów itd. Nie dla narodowców, patriotów, myśliwych, posiadaczy i miłośników broni, wolnościowców itp. Wstyd i hańba. Co Panowie na to Joachimie Brudziński i Zbigniewie Ziobro? Wolno Waszym zdaniem propagować system i państwo, które zamordowało bestialsko miliony ludzi (w tym rzesze Polaków) oraz zniewoliło dużą część Europy (bo o poziomie propagującej osobniczki nie chce mi się nawet rozmawiać)? I to w miejscu publicznym, na publicznej uczelni i w internecie? Tak ma działaś Polska Policja i prokuratura? Oczywiście złożyłem już zażalenie na tą decyzję (…). A jutro pójdą interpelacje dla Ministrów i Premiera – zapowiada oburzony poseł.

Źródło: facebook.com

Opracował: GK

Za: korwin-mikke.pl (14-08-2018) | http://korwin-mikke.pl/polska/zobacz/koszulka_z_symbolem_zsrr_nie_jest_propagowaniem_systemu_totalitarnego/168737

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content