Ukraińcy zamalowali nazwiska polskich żołnierzy z 1920 roku

Aktualizacja: 2018-08-5 5:37 pm

Marek Magierowski na Twitterze:

Odwiedziłem dziś groby polskich żołnierzy na Brytyjskim Cmentarzu Wojskowym w miejscowości #Ramla. Cześć ich pamięci! http://2korpus.itgo.com/Cmentarze/Ram […]

Odpowiedź internauty Regalista:

A tak wyglądają groby polskich żołnierzy z 1920 roku w Równem na Wołyniu. Zamalowane nazwiska białą farbą. Wczoraj odwiedziłem, to smutne miejsce.

https://twitter.com/regem_et_regnum/status/1025443045808975872

[Marek Magierowski – w latach 2017-2018 podsekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Obecnie ambasador Polski w Izraelu.]

Całość: isakowicz.pl (5 sierpnia 2018)

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=103103 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]