Facebook uruchomi usługę do randkowania. Do wyboru będzie pięć płci

Aktualizacja: 2018-08-5 5:19 pm

Amerykański serwis społecznościowy zapowiedział uruchomienie usługi do randkowania. „Dating” będzie wkrótce dostępny dla użytkowników z USA. Każdy kto będzie korzystał z nowej, randkowej funkcjonalności, będzie mógł wybrać jedną z pięciu płci.

Portale czy aplikacje randkowe w dobie rozwoju internetu nie są już niczym zaskakującym. Jednak Facebook postanowił pójść nieco dalej. Użytkownicy amerykańskiego serwisu będą wkrótce mogli korzystać z „randkowych usług”, bez konieczności zakładania osobnego konta czy ściągania dodatkowej aplikacji. Co więcej, każdy z użytkowników będzie mógł wybrać dla siebie oraz w opcjach swoich preferencji jedną z pięciu płci. Wygląda więc na to, że to kolejny krok w upowszechnianiu ideologii gender.

Brytyjski „Daily Mail” informuje, że osoby korzystające z usługi „Dating” będą mogły określić siebie jako kobietę lub mężczyznę, ale także transkobietę i transmężczyznę. Oprócz tego, Facebook zrobi „ukłon” także wobec osób, które nie potrafią określić, czy są kobietą czy mężczyzną i nie identyfikują się z żadną z płci.

Eksperci zajmujący się nowymi technologiami wskazują, że nowa usługa Facebooka najprawdopodobniej będzie dostępna dla wszystkich użytkowników. Na początku korzystać z niej jednak będą mogli jedynie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. Przewiduje się, że wkrótce uruchomiona zostanie wersja beta, a pełna wersja usługi zacznie funkcjonować na początku przyszłego roku.

Źródło: rmf24.pl, Daily Mail

WMa

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=103097 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]