Aktualizacja strony została wstrzymana

Facebook uruchomi usługę do randkowania. Do wyboru będzie pięć płci

Amerykański serwis społecznościowy zapowiedział uruchomienie usługi do randkowania. „Dating” będzie wkrótce dostępny dla użytkowników z USA. Każdy kto będzie korzystał z nowej, randkowej funkcjonalności, będzie mógł wybrać jedną z pięciu płci.

Portale czy aplikacje randkowe w dobie rozwoju internetu nie są już niczym zaskakującym. Jednak Facebook postanowił pójść nieco dalej. Użytkownicy amerykańskiego serwisu będą wkrótce mogli korzystać z „randkowych usług”, bez konieczności zakładania osobnego konta czy ściągania dodatkowej aplikacji. Co więcej, każdy z użytkowników będzie mógł wybrać dla siebie oraz w opcjach swoich preferencji jedną z pięciu płci. Wygląda więc na to, że to kolejny krok w upowszechnianiu ideologii gender.

Brytyjski „Daily Mail” informuje, że osoby korzystające z usługi „Dating” będą mogły określić siebie jako kobietę lub mężczyznę, ale także transkobietę i transmężczyznę. Oprócz tego, Facebook zrobi „ukłon” także wobec osób, które nie potrafią określić, czy są kobietą czy mężczyzną i nie identyfikują się z żadną z płci.

Eksperci zajmujący się nowymi technologiami wskazują, że nowa usługa Facebooka najprawdopodobniej będzie dostępna dla wszystkich użytkowników. Na początku korzystać z niej jednak będą mogli jedynie mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. Przewiduje się, że wkrótce uruchomiona zostanie wersja beta, a pełna wersja usługi zacznie funkcjonować na początku przyszłego roku.

Źródło: rmf24.pl, Daily Mail

WMa

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2018-08-05) | https://www.pch24.pl/facebook-uruchomi-usluge-do-randkowania--do-wyboru-bedzie-piec-plci,62002,i.html

Skip to content