Aktualizacja strony została wstrzymana

„Język miłości” amerykańskich lewaków. Plakaty inspirowane ISIS

Fuck you Mr. President” – to tytuł wystawy, którą do 10 sierpnia można oglądać w One Grand Gallery w Portland. Prezentowane tam dzieła w najlepszy z możliwych sposobów ukazują „język miłości” stosowany przez lewicę oraz jej troskę o szacunek wobec drugiego człowieka. Panująca w USA wolność słowa pozwala jednak na szybką weryfikację osób chorych psychicznie.

Jedno z dzieł galerii w Portland/foto: Instagram

Jedno z dzieł galerii w Portland/foto: Instagram

Galeria rozreklamowała się w sieci dzięki wezwaniom kierowanym do artystów. Pojawiały się one w mediach społecznościowych. Nienawidzimy prezydenta i chcemy, żeby o tym wiedział – mówił jeden ze wpisów.

W innych można było przeczytać o podziałach społecznych, jakie wywołało zwycięstwo Trumpa lub o jego błędnej polityce. Z rozrzewnieniem wspominano również Berniego Sandersa.

Największe emocje wzbudziła jednak nie kampania reklamowa, ale dzieła, które pojawiły się w galerii. Szczególnie jedno z nich przykuwało uwagę.

Frontowa szyba galerii została zaklejona ogromną grafiką przedstawiającą krwawiącego Trumpa, któremu ktoś obcina głowę nożem. Lewackia wystawa i władze galerii zostały zaatakowane w sieci. Prezydenta nie bronili wyłącznie jego wyborcy.

Wiele osób wskazywało, że grafika łamie wszelkie zasady a swoim wyglądem przypomina obrazy propagandowe tworzone przez ISIS. Podawano sobie adres galerii. Pojawiały się pytania o zbędne cegły.

Obywatele zawiadomili nawet Secret Service, który poinformował, że ma świadomość tego, co znajduje się na wystawie. Przedstawiciel tajnej służby dodał, iż nie może zdradzić, czy agenci podejmują jakieś działania.

W informacji zamieszczanych w mediach społecznościowych wynika, że galeria zdecydowała się na usunięcie kontrowersyjnego dzieła.

Sprawa stanowi kolejny dowód na to, że lewackie ideologie podobnie, jak nazizm czy skrajny islamski fundamentalizm w całkowity sposób pozbawiają człowieka moralnych zahamowań i sprawiają, że staje się on zdolny do wszystkiego.

Źródło: Instagram/FB/infowars.com/wolnosc24.pl

Za: Najwyższy Czas! (2018/07/18) | https://nczas.com/2018/07/18/jezyk-milosci-amerykanskich-lewakow-plakaty-inspirowane-isis-foto/ |„Język miłości” amerykańskich lewaków. Plakaty inspirowane ISIS [FOTO]