Nowy sukces „tęczowego” lobby? Brytyjskie władze chcą zakazać leczenia homoseksualizmu

Aktualizacja: 2018-07-6 10:11 am

Rząd Wielkiej Brytanii ma w planach wprowadzenie zakazu prowadzenia leczących z homoseksualizmu terapii konwersyjnych. Czy Wyspiarze całkowicie poddali się dyktatowi tamtejszego lobby LGBT?

– Odrażające praktyki prowadzenia terapii konwersyjnych nadal obecne są w naszym kraju – podało brytyjskie Ministerstwo ds. Równości. – Zaproponujemy prawne zmiany mające na celu zakończenie terapii konwersyjnych w Wielkiej Brytanii oraz dalsze działania w kierunku efektywniejszego penalizowania za „zbrodnie nienawiści” – dodano.

Powyższe działania wejdą w skład rządowego planu o nazwie „LGBT Action Plan”, na wprowadzenie którego przeznaczone zostanie 4.5 mln funtów. – Będzie to solidna podstawa do podjęcia kroków umożliwiających długotrwałą i efektywną pomoc ludziom ze środowisk LGBT w zakresie ochrony zdrowia, edukacji i walki z dyskryminacją – argumentowała brytyjska premier Theresa May.

Rządowy plan został opracowany na podstawie badania przeprowadzonego na 108 tys. osób z subkultury LGBT. Jego wynikiem jest 32-stronicowy raport, na podstawie którego brytyjski rząd podejmie działania mające na celu „lepszą asymilację gejów, lesbijek, transów i biseksualistów w społeczeństwie”. Jego częścią ma być także całkowity zakaz leczenia homoseksualizmu.

Zdaniem postępowych „ekspertów” nie istnieje coś takiego jak „terapia konwersyjna”. Twierdzą oni, że leczenie homoseksualizmu może stanowić źródło problemów dla osób z zaburzeniami tożsamości płciowej. Media nurtu liberalno-lewicowego prześcigają się natomiast w artykułach krytykujących terapie konwersyjne.

Plany zakazania leczenia homoseksualizmu to przykład skutecznego przedostawania się propagandy środowisk LGBT z poziomu pseudonauki do procesu legislacyjnego.

Źródło: lifesitenews.com / nbcnews.com

PR  

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=102567 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]