Morawiecki potępia antysemityzm, a Netanyahu przyznaje, że Polska nie ponosi CAŁEJ winy za Holocaust

Aktualizacja: 2018-06-27 2:13 pm

Premier Mateusz Morawiecki podpisał wspólną deklarację premierów Polski i Izraela. Przekaz Polskiego premiera jest jasny: „wycofujemy się z tej ustawy, bo już i tak odniosła sukces”, co jest niezwykle „logiczne”. Premier Netanyahu mówi jednak, że to dzięki działaniom Izraela ustawa została wycofana.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

Źródło: PAP/NCzas

Za: Najwyższy Czas! (27-6-2018)

Tags: , , , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=102408 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]