„Polacy, oddajcie miliardy” – Mirosław Orzechowski

Finansowe roszczenia organizacji żydowskich nabierają rozmachu. Jak pisze Andrzej Szubert na bibula.com, 26 czerwca br., ma się rozpocząć w Pradze specjalna konferencja poświęcona tej kwestii. Organizacje żydowskie, w tym Światowy Kongres Żydów, domagają się od Polski zwrotu własności należącej do zabitych bezpotomnie Żydów.

Sprawa jest kuriozalna. Były ambasador Izraela w Polsce, Dawid Peleg mówi, że to Niemcy mordowali Żydów (całymi rodzinami, przywłaszczając sobie ich majątki). To dopiero odkrycie! Ale teraz My, Polacy mamy teraz płacić Żydom za to odszkodowania! Jednak wspaniałomyślnie Dawid Peleg proponuje, abyśmy oddawali pieniądze w ratach.
Czy nie ma na tym świecie kija? Czy wreszcie żydowskie organizacje przestaną żerować na ofiarach holokaustu i napychać sobie kieszenie pieniędzmi wyłudzanymi przy pomocy absurdalnych żądań?
Polska nie upomina się o odszkodowania za pomordowanych Polaków udzielających pomocy Żydom, choć ich majątek także przywłaszczali sobie Niemcy! Polska nie żąda od Żydów odszkodowań za mordowanych i wywożonych na Syberię Polaków. A przecież aktywny udział w tej zbrodni mieli zarówno kolaborujący z okupantem sowieckim po 17 września 39 Żydzi w sowieckiej strefie okupacyjnej, jak i Żydzi – funkcjonariusze NKWD i UB w Polsce powojennej.

Gdyby Polska postawiła swoje żądania, byłyby one bardziej uzasadnione, a na pewno mniej absurdalne od żądań żydowskich. Ale może nadszedł czas, aby zacząć stawiać opór organizacjom żydowskim ich własną metodą? Ale jeśli nawet Żydzi ulegną żądaniom Polaków i zasądzą odszkodowania (w co nie potrafię uwierzyć), nie pozwalajmy im spłacać odszkodowań w ratach, ani pod zastaw nieruchomości np. w moim mieście Łodzi.

Mirosław Orzechowski


ZOB. RÓWNIEŻ:

Za: Blog Mirosława Orzechowskiego | http://miroslaw-orzechowski.blog.onet.pl/Polacy-oddajcie-miliardy,2,ID380060071,RS1,n

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content