Agencja prasowa kryje zamachowca. W komunikacie ukryła okrzyk „Allah akbar”

Aktualizacja: 2018-06-18 10:50 am

Kobieta, która raniła nożem dwie osoby w supermarkecie we francuskim Tulonie, miała dokonywać ataku z okrzykiem „Bóg jest wielki” – tak przynajmniej wynika z relacji Associated Press. Tak agencja postanowiła „przetłumaczyć” islamskie: „Allah akbar”.

Polityczna poprawność zachodnich mediów sięga zenitu. Okazuje się, że według amerykańskiej agencji Associated Press kobieta, która raniła we francuskim markecie dwie osoby, krzyczała „Bóg jest wielki”.

To oczywista manipulacja, a agencja właśnie tak postanowiła przetłumaczyć islamski okrzyk „Allah akbar” i ukryć prawdę na temat tożsamości sprawcy.

W ataku ucierpiały dwie osoby: mężczyzna, który trafił do szpitala oraz kasjerka, która została lekko ranna. Agresorka nie była notowana przez policję. Francuskie służby podały, że istnieje „domniemanie zamachu i przestępstwa o podłożu terrorystycznym”, a wątek powiązań kobiety z ISIS jest weryfikowany. Służby badają też to, czy kobieta była zdrowa psychicznie.

Źródło: niezalezna.pl

MA

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-06-18)

 


 

Tags: , , , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=102183 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]