Częstochowa: już 23 czerwca abp Depo odprawi Mszę Świętą Wszech Czasów

Aktualizacja: 2018-06-11 12:54 pm

Już w sobotę 23 czerwca w Wigilię Narodzenia św. Jana w kościele Najświętszego Imienia Maryi w Częstochowie odbędzie się cicha Msza Święta w Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego, celebrowana przez J. E. abp. Wacława Depo – Metropolitę Częstochowskiego.

 Częstochowa: już 23 czerwca abp Depo odprawi Mszę Świętą Wszech Czasów

„W dzisiejszym świecie panuje wielki chaos właściwie w większości dziedzin życia, także w religii. Wielu ludzi ma niewłaściwe podejście do religii, teologii, istnieje mnóstwo różnorakich, dziwacznych czasem nawet interpretacji. A tymczasem Msza św. trydencka przypomina, że duchowość ludzka jest czymś bardzo określonym, czymś, co w jasny sposób pokazuje o co chodzi w chrześcijaństwie, w życiu ludzkim, w relacji człowieka do Boga”, mówił o „starej Mszy” ks. Krzysztof Tyburowski.

Nie zmarnuj tej wspaniałej okazji! Przybądź w sobotę – 23 czerwca – o godz. 19:15 do Kościoła Najświętszego Imienia Maryi (al. NMP 56) w Częstochowie. Weź udział w duchowej uczcie i wraz z abp. Wacławem Depo oddaj cześć Trójcy Przenajświętszej. Zabierz ze sobą rodzinę, powiadom znajomych, którym droga jest Liturgia Tradycji Apostolskiej. Nie pozwól, aby zabrakło Was tego dnia na tej wspaniałej celebracji.

Zobacz jaki skarb kryje tradycja Kościoła:

 

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=102095 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]