Ludzie mają dość nachalnej propagandy. „Gazeta Wyborcza” i „Gazeta Polska Codziennie” z gigantycznymi spadkami sprzedaży

„Gazeta Wyborcza” kona na naszych oczach. Wyniki sprzedaży spadają z miesiąca na miesiąc, bijąc kolejne rekordy. Według najnowszych badań po raz pierwszy w historii gazetę kupiło mniej niż 100 tys. czytelników. Drugi największy spadek odnotowała „Gazeta Polska Codziennie”.

Dla Michnika i jego drużyny nastały ciężkie czasy, a wszystko wskazuje, że nie będzie lepiej. „GW” odnotowała, największy w swojej dotychczasowej historii, spadek sprzedaży, który wyniósł 19,87 proc, co przełożyło się na 96 603 sprzedanych egzemplarzy.

Oznacza to, że już po raz drugi gazetę wybrało mniej niż 100 tys. czytelników. Choć takie informacje mogą cieszyć, to należy jednak zauważyć, że „Wyborcza”, mimo ogromnych spadków, wciąż utrzymuje się w ścisłej czołówce, jeżeli chodzi o sprzedać wersji papierowej gazety.

Klan wyznawców Michnika, czy tego chcemy, czy nie, wciąż funkcjonuje, ale na szczęście jest nie tylko coraz słabszy, ale również znacznie mniej wpływowy. Liczne manipulacje i ujawnione kłamstwa sprawiły, że medium stało się wysoce niewiarygodne.

Jeżeli trend się utrzyma, to może już wkrótce przyjdzie nam pożegnać „GW”, która tak dzielnie, przez wiele lat zakłamywała rzeczywistość i oczerniała Polaków w ich własnych oczach.

Poważne spadki notuje również „Gazeta Polska Codziennie”, której sprzedaż spadła o 15,8 proc, co plasuje ją na zaraz za „Wyborczą” pod względem odchodzących czytelników.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Za: Najwyższy Czas! (06-06-2018) | http://nczas.com/2018/06/06/ludzie-maja-dosc-nachalnej-propagandy-gazeta-wyborcza-i-gazeta-polska-codziennie-z-gigantycznymi-spadkami-sprzedazy/

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content