USA przyznają, że ingerowały w wybory suwerennych krajów!

Aktualizacja: 2018-06-4 11:49 am

OPINIA: B. szef amerykańskich służb wywiadowczych, p. Jakub Clapper powiedział, że USA ingerowały w wybory w innych krajach świata z “troski o interesy” ludzi zamieszkujących te państwa.

Wiadomo, że od 1946 do 2000 r. Amerykanie poważnie ingerowali w co najmniej 80 wyborów na całym świecie.

– Myślę, że przez naszą historię prób manipulowania lub wpływania na obce wybory lub obalanie rządów robiliśmy to w najlepszym interesie ludzi zamieszkujących dany kraj. To tradycyjna walka o prawa człowieka – powiedział p. Clapper.

Źródło: www.bloomberg.com

Opracował: JW

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=101959 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]