Dobry seks tylko z czarnoskórym lub gejem? Tego uczą europejskie dzieci

Aktualizacja: 2018-06-4 10:34 am

Jak powinien wyglądać seks młodego Europejczyka? Najlepiej, gdyby był z osobą tej samej płci lub przynajmniej innego koloru skóry. Takie wzorce fundują fińskim dzieciom ich edukatorzy, bo ciężko ich nazwać nauczycielami. Broszura przeznaczona „dla młodych osób”, uczniów ostatnich klas podstawówki, to nachalna propaganda lewackiego światopoglądu. Dokąd zmierzasz Europo?

Finlandia, to kraj, który od lat idzie w awangardzie lewackiego postępu. Choć przecież posiada bogatą historię, kulturę, tradycję i wspaniałych bohaterów narodowych, przez lata nieugięcie walczących o niepodległość i tożsamość, to dziś zdaje się roztapiać w magmie marksizmu kulturowego. Naród, który przetrwał szwedzką i rosyjską okupację, wkrótce może zostać zniszczony przez ideologię gender. Bo kto obroni Finów przed kulturowym unicestwieniem, jeżeli sami będą propagować wzorce niszczące najmłodsze pokolenia?

Fundacja walcząca z wirusem HIV, wraz z rządową agendą, zaserwowały fińskim dzieciom broszurę, która mówi im, jak powinien wyglądać seks młodych ludzi. Niewiele tam tradycyjnych relacji. Przeważają obrazki pokazujące „miłość homoseksualną”, w tym seks analny dwóch chłopców, stosunki z osobami z pozaeuropejskich kręgów kulturowych, czy nawet masturbację nastoletniego transwestyty „pod pisemko” pornograficzne, której przygląda się kotek. To naprawdę kierunek, w którym powinna zmierzać Europa? Dalej jest już tylko przepaść.

[Źródło: http://www.stefczyk.info…]

Tags: , , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=101944 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]