Aktualizacja strony została wstrzymana

Ujawnili o co chodzi w batalii o norki, puszczę i w sporze z ekologistami. Lewacy oburzeni

„Zaćmienie” – 40 minutowy dokument zrealizowany przez TV Trwam wywołał spore poruszenie w szeregach liberalnych. Nic dziwnego, program bowiem opisuje mechanizmy i ideologie, które stoją za działaniami wszelkiej maści ekologistów, obrońców puszczy czy zwierząt hodowlanych.

Eksperci zaproszeni do udziału w filmie oraz redakcyjne materiały śledcze nie pozostawiają złudzeń. Za ruchami stającymi czy to w obronie zwierząt futerkowych, czy za wszelkiej maści pseudoekologami stoją duże interesy, zagraniczne pieniądze i ideologie wywodzące się z marksizmu.

Nic dziwnego, że lewicowe media – jak „Gazeta Wyborcza” czy „naTemat” postanowiły umniejszyć istotę problemu, sprowadzając go do sporu politycznego pomiędzy „Toruniem” a partią rządzącą. Koronnym dowodem w sprawie jest właśnie film „Zaćmienie”, który przy okazji zyskał sporą reklamę.

Oczywiście wielu odbiorców lewicowych mediów nawet nie podejmie próby zapoznania się z dokumentem, przyjmując zaoferowaną narrację sporu w obozie władzy. Film jednak warto zobaczyć. I to do ostatniej minuty. Wyjaśnia on bowiem m.in. takie kwestie jak to, kto zyska, a kto straci na zamknięciu ferm norek i jaką w tym rolę odgrywają zachodnie firmy zajmujące się utylizacją odpadów oraz ile działania wymierzone w hodowców mają wspólnego z ekologią.

Dokument rozprawia się też z narracją ekologistów broniących Puszczy Białowieskiej i wyjaśnia, na czym polega ochrona środowiska i dbałość o zachowanie bioróżnorodności. Poruszane są też kwestie światopoglądowe: stawianie człowieka w roli „pierwszego szkodnika” i znieczulenie na jego krzywdę kosztem świata zwierząt, promocja zachowań depopulacyjnych oraz rozwiązłości. Wszystko to skażone marksistowską ideologią negującą Najdoskonalszy Byt – Boga.

Wśród ekspertów w dokumencie pojawiają się m.in. wybitny filozof – ks. prof. Tadeusz Guz, publicysta – Witold Gadowski czy ekonomista Marian Szołucha. Cały film jest dostępny na kanale YT Fundacji Wsparcia Rolnika Polska Ziemia. Polecamy!

MA

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-05-30)

 


 

Za:
Deprecated: preg_replace(): Passing null to parameter #3 ($subject) of type array|string is deprecated in /home/bibulaco/public_html/wordpress/wp-includes/kses.php on line 1745