Filosemita Gowin kaja się w Izraelu: „mam nadzieję że TK podważy zgodność ustawy o IPN z konstytucją”

Aktualizacja: 2018-05-29 10:50 am

Moja wizyta w Izraelu jest dowodem na to, że po stronie Polski i Izraela jest dobra wola, by usunąć nieporozumienia – przyznał wicepremier Gowin. Minister jest jednym z gości konferencji „Thinking out of the Box”, która została zorganizowana z okazji obchodów 70. rocznicy powstania państwa żydowskiego.

Jarosław Gowin w mycce. Fot. twitter

Jarosław Gowin w mycce. Fot. twitter

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

Źródło: PAP

Komentarz [N.Cz.]: Minister Jarosław Gowin należy do największych szkodników w obecnym rządzie. Nie zrobił dosłownie nic by dokonać choćby symbolicznej dekomunizacji polskich uczelni. Wprowadza do nich prawo, które jeszcze bardziej umocni rządzące tymi paranaukowymi folwarkami kasty. Najbardziej szokujący jest jednak jego skrajny filosemityzm, który ma znamiona obsesji.

Za: Najwyższy Czas! (29-05-2018)

 


 

Tags: , , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=101827 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]