BBC: Ukraina zapłaciła 400 tys. dolarów za możliwość spotkania Trump-Poroszenko

Aktualizacja: 2018-05-24 9:47 am

BBC twierdzi, że pierwsze spotkanie prezydentów USA i Ukrainy zostało zaaranżowane dzięki łapówce.

Osobisty prawnik Donalda Trumpa Michael Cohen otrzymał tajną płatność na kwotę co najmniej 400 tys. dolarów za zaaranżowanie spotkania pomiędzy Donaldem Trumpem a prezydentem Ukrainy Petrem Poroszenką, które wyglądałoby jak rozmowy między oboma politykami. – podało w środę BBC powołując się na anonimowe źródła w Kijowie. Strony rzekomej transakcji zaprzeczają, że do niej doszło. […]

Całość: Kresy.pl (23 maja 2018)

 

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=101757 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]