Środowiska LGBT zacierają ręce. Światowe koncerny chcą je wspierać w szerzeniu homopropagandy

Aktualizacja: 2018-05-24 9:43 am

Środowiska LGBTQI zacierają ręce. Wiele wskazuje na to, że firmy, których nazwy są rozpoznawane na niemal całym świecie, już niedługo rozpoczną w Polsce homo- oraz genderofensywę. Prawdopodobnie nie ograniczy się ona tylko i wyłącznie do wywieszenia na sztandarach kilku tęczowych flag, ale zainwestowania sporych pieniędzy w zideologizowane szerzenie tolerancji i odmienności płciowej.

Jak podaje wtorkowa „Rzeczpospolita”, dotychczas działające w Polsce środowiska homoseksualne miały ogromne problemy z uzyskaniem wsparcia od wszelkiej maści firm i marek, co stanowiło swoisty ewenement. Niemal na całym świecie koncerny spożywcze, holdingi paliwowe, producenci mebli, giganci komputerowi etc. otwarcie sponsorują i promują „tęczowe środowiska”. Ten rok ma być jednak przełomowy w tej kwestii.

„Rzeczpospolita” podkreśliła, że w promocję tolerancji angażuje się m.in. Coca-Cola, która np. w lutym tego roku podczas finału ligi footbolu amerykańskiego Super Bowl wyemitowała spot z udziałem homoseksualistek i dziewczyny w „tęczowym ubraniu” mówiący o tym, że „każdy zasługuje na butelkę napoju”. „Z dumą współpracujemy z największą brytyjską organizacją charytatywną LGBT Stonewall i wspieramy istotną pracę, którą przekształca życie i promuje równość” – ogłosił z kolei producent wódki Absolut. Podobne działania podjęła sieć kawiarni Starbucks czy IKEA.

11 sierpnia w Poznaniu odbędą się wybory „najpiękniejszego geja Europy”. Wybory „Mr Gay Europe 2018” uzyskały wsparcie i mogą liczyć na promocję wśród licznych, globalnych sponsorów. Jak ustaliła „Rzeczpospolita”, będą nimi m.in. Coca-Cola oraz sieć klubów HAH.

Coca-Cola wspiera wiele projektów, począwszy od dużych koncertów i festiwali, po mniejsze lokalne wydarzenia czy inicjatywy. Jesteśmy marką otwartą na różnego rodzaju pomysły, innowacyjne projekty, ale przede wszystkim marką otwartą na ludzi. Wydarzenie „Mr Gay Europe” wspieramy produktowo – powiedziała Gabriela Bar z Coca-Cola Poland Services.

 „Mr Gay Europe” rozpocznie się 4 sierpnia w Warszawie, a finał odbędzie w Poznaniu i zostanie połączony z Marszem Równości. „Wcześniej goście wezmą udział w imprezach sportowych, koncertach, warsztatach i piknikach, a uczestnicy konkursu odwiedzą m.in. niemiecki obóz w Auschwitz, by oddać hołd zamordowanym tam homoseksualistom” – podała „Rzeczpospolita”.

Według organizatorów w homoimprezie udział weźmie około 10 tys. osób.

Źródło: „Rzeczpospolita”

TK

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-05-22)

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=101747 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]