Aktualizacja strony została wstrzymana

Dyskryminują Amerykanów pochodzenia irańskiego?

INFO: Mieszkający w USA naturalizowani Irańczycy twierdzą, że Bank Ameryki traktuje ich jak klientów drugiej kategorii.

Amerykanie pochodzenia irańskiego twierdzą, że jeden największych banków na świecie Bank Ameryki blokował konta bankowe swoich klientów, którzy mieli irańskie pochodzenie. Ich zdaniem jest to przykład klasycznej dyskryminacji. Amerykańska Narodowa Rada Iranu, która zrzesza amerykańskich obywateli o irańskich korzeniach i lobbuje na rzecz irańskich interesów, uważa, że blokada kont ma związek z decyzją prezydenta Donalda Trumpa, który zerwał porozumienie atomowe z Iranem. Zdaniem Rady blokowanie kont indywidualnych Amerykanów jest jednak niedopuszczalne.

Źródło: www.forbes.com

Opracował: MD. 

Za: korwin-mikke.pl (23-05-2018)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Amerykańska polityka może z dnia na dzień przybrać wrogie formy wobec każdego podmiotu, który w danym momencie uznany będzie za niepożądany. Dotyczyć to może oczywiście również i dotychczasowego sojusznika – co warto zapamiętać i warto przypominać tym politycznym kalekom umysłowym w Polsce, którzy sądzą, że postawienie na „sojusznicze podstawy ze Stanami Zjednoczonymi” zagwarantuje Polsce jakieś prawa, chwilowe czy długofalowe. Nie, nie zagwarantuje nawet na moment dłużej niż będzie to konieczne dla interesów amerykańskich. A te zmienają się pod wpływem różnych czynników i nacisków, choćby pod wpływem najpotężniejszej siły, czyli lobby żydowskiego. To zaś prowadzi swoje knowania i coraz bardziej otwarte ataki przeciwko Polsce w sprawie „zwrotu” bezspadkowego mienia. Pamiętajmy, że to co dzieje się teraz wobec niewinnych obywateli amerykańskich pochodzenia irańskiego, może spotkać obywateli amerykańskich pochodzenia polskiego. Włącznie z blokadą kont wszystkich polskich banków, firm i biznesików oraz zwykłych, niewinnych polonijnych ciułaczy.

Miejmy to na uwadze, bo dzisiejsze Imperium Zła – czyli Stany Zjednoczone Ameryki Północnej po zarządem talmudycznych sprawców – może zrobić cokolwiek, złamać każde prawo i każdą umowę. Bez żadnych konskwencji czyniło to wielokrotnie w przeszłości, czyni teraz i będzie czyniło – gdy zajdzie taka potrzeba.

 


 

Skip to content