Grzegorz Braun: Mamy być ogoleni po raz kolejny do zera. Gowin powinien wisieć na najbliższej latarni

Dzisiaj mamy galopujący fiskalizm, mamy lekceważenie dla tak istotnych spraw jak życie Polaków, z przyzwoleniem na to, żeby zagranica dyktowała tutaj swoje warunki. To jest polityka wypisz wymaluj obozu sanacyjnego – mówi Grzegorz Braun, reżyser i publicysta.

Grzegorz Braun uważa, że Prawo i Sprawiedliwość, w sposób bardzo skrupulatny odwzorowuje politykę sanacyjną. Pytanie czy i tym razem zostaniemy poprowadzeni na wojnę, z której nie wiadomo kto wróci żywy? – zastanawia się publicysta.

W/s roszczeń Żydowskich, publicysta zauważa, że Polska podpisała już 12 umów, które regulowały kwestie zwrotu mienia i odszkodowań. Ustawa 447 oznacza więc, że „mamy być ogoleni do zera po raz kolejny”. Proszę zauważyć, że „Agora” wcale nie musiała się wysilać – podkreśla Braun.

Reżyser przypomniał, że to tzw. prawicowe media jak „Gazeta Polska”, „Niezależna” czy „Telewizja Republika” lansowały na przyjaciół Polski Szewacha Weissa i Johnego Danielsa. To niezależni patrioci spieszyli, by w pierwszej kolejności napiętnować „antysemitów”, którzy snuli teorię, że Żydzi będą chcieli jakichś pieniędzy – przypominał.

Rząd Warszawski negocjuje przejście Polski do rezerwatu. Pan Gowin wrócił z USA niejako namaszczony na następce Dudy. On już wie, że dostaniemy te bazy USA, jak tylko wycofamy ustawę o IPN. On już wie, że ustawa 447 to zupełnie nieważny dokument – ocenia Grzegorz Braun.

I dodaje w ostrym tonie: Uważajcie państwo na tego człowieka (Gowina – Red.) (…) On jako minister niesprawiedliwości w rządzie zdrady narodowej (Donalda Tuska) zapewniał, że z trumnami smoleńskimi jest wszystko w porządku.

Przeszliśmy do etapu infrastrukturalnej instalacji cudzej suwerenności na terytorium Polski. Mamy za sobą etap nawalanki propagandowej i obróbki przez działania na niwie kultury i sztuki – uważa publicysta.

O Gowinie Braun mówił tak: Ten człowiek powinien wisieć na najbliższej latarni obok urzędu, który mu tam przysługuje. Mam nadzieję, że tego dożyjemy. Oczywiście żadnych samosądów, a jedynie sąd za zdradę stanu.

Zobacz także: Korwin-Mikke ostro o Żydach próbujących wyłudzać majątki od Polski: „Należy ich aresztować, tak jak tych, którzy wyłudzali kamienice”

Źródło: YouTube/CEPowisle

Za: Najwyższy Czas! (20-05-2018) | http://nczas.com/2018/05/20/braun-mamy-byc-ogoleni-po-raz-kolejny-do-zera-gowin-powinien-wisiec-na-najblizszej-latarni/ |Braun: Mamy być ogoleni po raz kolejny do zera. Gowin powinien wisieć na najbliższej latarni

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content