Co za bydlak! Wiedział, że to zaboli Polaków. Żydowski burmistrz Jersey City tak nas nienawidzi, że zgodził się na radosną zabawę pod pomnikiem Zbrodni Katyńskiej

Dla burmistrza Jersey City nie istnieją żadne wartości. Steven Fulop zezwolił, by pod pomnikiem upamiętniającym śmierć tysięcy polskich oficerów odbyła się radosna zabawa. Muzyka, tańce i kolorowy proszek, czyli szacunek dla historii i pamięci ofiar według demokraty.

Steven Fulop udowodnił już, że jest chamem i ignorantem, który nie zdaje sobie pojęcia ze znaczenia i sensu wypowiadanych słów. W sobotę opublikował na swoim Twitterze wypowiedź, w której oskarża Polaków o próby fałszowania historii Holocaustu.

 Impreza pod Pomnikiem Katyńskim w Jersey City. Foto: fb

Impreza pod Pomnikiem Katyńskim w Jersey City. Foto: fb

Wygląda na to, że dla burmistrza nie istnieją żadne wartości. Historia i pamięć pomordowanych polskich oficerów również nie mają znaczenia. Polityk wydał zgodę, by pod pomnikiem Zbrodni Katyńskiej odbyła się radosna zabawa. Zebrani tańczyli i obsypywali się kolorowym proszkiem.

Fulop już ogłosił, że nie zmieni decyzji o przeniesieniu pomnika w inne miejsce. W jego miejsce powstanie park. W internecie pojawiają się informacje, że deweloperzy odpowiedzialni za projekt finansowali kampanię wyborczą burmistrza. Ma on również związki z przedsięwzięciami finansowanymi przez Sorosa oraz organizacjami LGBT.

Burmistrz Jersey City zupełnie ignoruje apele polonijnych i żydowskich organizacji, które protestują przeciw usunięciu pomnika. Na 13 maja został zaplanowany protest, który ma wymóc na władzach miasta zmianę decyzji.

Źródło: FB/wolnosc24.pl

Za: Najwyższy Czas! (06/05/2018) – – [Org. tytuł: «Co za bydlak! Wiedział, że to zaboli Polaków. Żydowski burmistrz Jersey City tak nas nienawidzi, że zgodził się na radosną zabawę pod pomnikiem Zbrodni Katyńskiej [VIDEO]»]

 


 

Oskarża Polaków o antysemityzm i negowanie holokaustu. Kim jest Steven Fulop, burmistrz Jersey City?

Oskarża Polaków o antysemityzm i negowanie holokaustu. Kim jest Steven Fulop, burmistrz Jersey City?

fot. YouTube / Steve Fulop

Burmistrz Jersey City oprócz decyzji o zlikwidowaniu pomnika upamiętniającego Zbrodnię Katyńską, oskarżył marszałka senatu Stanisława Karczewskiego o antysemityzm. Polski rząd natomiast wskazał jako winnego fałszowania pamięci o holokauście. Kim jest Steven Fulop, amerykański „wojownik” o prawdę?

Steven Fulop jako były żołnierz, który służył w jednostce inżynierskiej w 2003 roku w Iraku powinien, jak mało kto, wiedzieć czym jest służba wojskowa i jaki szacunek ją otacza. Niestety, burmistrz Jersey City nie okazał szacunku pomordowanym w Katyniu żołnierzom, którzy byli przede wszystkim ofiarami sowieckiego ludobójstwa.   

„Odnoszenie się z pogardą i nonszalancją do pomnika poświęconego męczeńskiej śmierci jeńców wojennych jest czymś odrażającym w każdej kulturze” – napisał na łamach „wPolityce” Ryszard Makowski.

Z pochodzenia rumuński Żyd, Steven Fulop zagrywa antysemicką kartą, licząc na jej popularność i skuteczność w ostatnich miesiącach. Oskarżając marszałka Karczewskiego o antysemityzm nie przedstawił na to ani jednego dowodu. Liczy, że atmosfera jaka wyrosła w ostatnim czasie wokół ustawy o IPN automatycznie sprawi, że jego słowa staną się prawdziwe i celne.

Tymczasem są poszlaki wyraźnie wskazujące, że Fulop powiązany jest z Goldman Sachs oraz miliarderem George’em Sorosem. W takim kontekście, niespodziewanie ostre oskarżenia nabierają nieco więcej sensu. Wiemy, że prowadzenie nieprzypadkowej narracji oskarżającej Polskę o antysemityzm i negowanie holokaustu ma swoje konkretne przyczyny.

Jak podaje prof. Jacek Bartyzel, Steven Fulop jest także entuzjastą i orędownikiem środowisk LGBT. W dzień legalizacji homozwiązków w USA, zorganizował on specjalną ceremonię „zaślubin” pary homoseksualistów. Jako burmistrz Jersey City nie sprzeciwiał się wprowadzaniu nowego pakietu świadczeń medycznych dla „transgenderowych” pracowników miejskich.

Według informacji, do których dotarła Telewizja Republika, Fulop w niejasny sposób finansuje działalność Muhhamada Akila, byłego pracownika magistratu wyrzuconego za ustawianie miejskich przetargów.

Burmistrz Jersey City jest także w konflikcie z byłym szefem policji Jersey, Robertem Cowanem. Policjant oskarżał polityka o wykorzystywanie swojej władzy do wpływania na pracę policji. Jego zdaniem Fulop miał wpływać na śledztwo w sprawie wypadku samochodowego spowodowanego przez jednego z prominentnych oficerów policji.

Nie dość, że Steven Fulop skutecznie agitował za usunięciem pomnika upamiętniającego Zbrodnię Katyńską, to jeszcze w sobotę zorganizował zabawę w jego otoczeniu tym samym go profanując.

Źródło: wPolityce.pl / Facebook.com / telewizjarepublika.pl

PR

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-05-07)

 


 

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content