Sumliński: Geremek był do cna zdemoralizowany

INFO: P. Wojciech Sumliński, autor bestsellerowych książek literatury faktu, dotarł do bulwersujących szczegółów w sprawie śmierci śp. Bronislawa Geremka, byłego ministra spraw zagranicznych.

– Mówi się o tym, że umieramy jak żyjemy. Jak umarł Bronisław Geremek – to nawet trudno o czymś takim mówić. Umarł oczywiście w sposób tragiczny, ale umarł tak jak żył  – w sposób mało godziwy. To jest bardzo delikatne sformułowanie. Umarł w towarzystwie tzw. asystentki. To była jedna z takich asystentek, jakie z klubu Planeta dowozili do Pana Profesora ludzie pokroju Masy – czyli młode dziewczęta – powiedział p. Sumliński w wypowiedzi dla portalu wrealu24.pl. – Wielki pan profesor był seksoholikiem. Był człowiekiem upadłym. Był człowiekiem do cna zdemoralizowanym. Człowiekiem, który gardził Polakami i gardził Kościołem Katolickim – dodał publicysta.

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

Za: korwin-mikke.pl (01-05-2018)

 


 

Koniecznie wysłuchaj:

[youtube =1L94C17twKA]

 


 

Sumliński apeluje o usunięcie Geremka z Sejmu

OPINIA: Jest wielkim nieporozumieniem, że jedna z sal sejmowych nosi imię Bronisława Geremka – stwierdził p. Wojciech Sumliński, autor książek i publicysta.

– Geremek był do szpiku kości zakłamany. Cale jego życie publiczne było jednym wielkim teatrem. Był zupełnie kimś innym niż nam przedstawiano. Jest nieporozumieniem, że jedna z sal sejmowych nosi jego imię. Tak jakbyśmy nie mieli prawdziwych autorytetów czy bohaterów. Będziemy docierać do osób publicznych i będziemy apelować o zmianę nazwy sali. Polacy mają dość kłamstw – podkreślił p. Sumliński.

– Geremek był częstym gościem jaskini rozpusty, jaką była moja dyskoteka Planeta. Geremek był znanym lubieżnikiem. Myślę, że licznik miał bogatszy ode mnie – stwierdził p. Jarosław Sokołowski, czyli świadek koronny „Masa”.

P. Sumliński zaznaczył, że nie boi się ewentualnych procesów, bo wszystkie informacje, które zawarł w swojej najnowszej książce, zostały wielotorowo sprawdzone.

Źródło: youtube.com

Opracował: GK

Za: korwin-mikke.pl (08-05-2018)

 


 

Skip to content