Gowin nie zostawia złudzeń ws. ustawy 447. Źaden polski rząd nie zgodzi się na restytucję „bezspadkowego” mienia żydowskiego!

Aktualizacja: 2018-04-29 1:57 pm

Ani nasz rząd, ani żaden inny polski rząd nie zgodzi się na restytucję „bezspadkowego” mienia żydowskiego czyli na to, by mienie to przejmowały organizacje międzynarodowe – tak wicepremier Jarosław Gowin odniósł się w „Gościu Wiadomości” do ustawy JustAct.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

Nczas.com/ PAP/ TVP INFO

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=101396 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]