Czy wicepremier Gowin oszalał? Podczas przyjmowania antypolskiej ustawy… kadził Żydom w Muzeum Holocaustu

Aktualizacja: 2018-04-25 11:39 am

Takiego skandalu dawno nie było. Podczas gdy Polonia starał się wszelkimi sposobami powstrzymać przyjęcie ustawy S.447 przez amerykański Kongres, polski wicepremier Jarosław Gowin, jak gdyby nigdy nic, zwiedzał sobie w Nowym Jorku… Muzeum Holocaustu. Co więcej przekonywał w nim, że Polska podda się wszelkim teraźniejszym i przyszłym żydowskim naciskom i nie zrobi nic przeciwko żydowskiej społeczności.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

(PAP)

Za: Najwyższy Czas! (25-04-2018)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: W przeddzień spotkania apelowaliśmy do min. Gowina tutaj. Oczywiście, bezskutecznie.

I drobna uwaga do tekstu powyżej: “zwiedzał sobie w Nowym Jorku… Muzeum Holocaustu” Z tego co wiadomo, to zwiedzał Muzeum Holokaustu w Waszyngtonie, nie w Nowym Jorku. W tej metropolii bowiem funkcjonuje inne muzeum indoktrynacji o nazwie “The Museum of Jewish Heritage”.

 


 

Tags: , , , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=101337 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]