Aktualizacja strony została wstrzymana

Komunista i kandydat na prezydenta USA Bernie Sanders chce… pracy dla każdego. Czy to się skończy łagrami?

Senator Bernie Sanders ma ogłosić propozycję, która zagwarantuje pracę co najmniej za 15 na godzinę oraz pakiet zdrowotny dla każdego dorosłego Amerykanina, „który będzie tego chciał lub potrzebował”.

Pomysł senatora wciąż znajduje się na wczesnym etapie tworzenia. Biuro Sandersa jeszcze nie ujawniło szczegółów finansowania tego planu. Wcześniejsze projekty na dużą skalę proponowane przez niego to zniesienie ulg podatkowych dla najbogatszych Amerykanów i dużych korporacji.

Bernie Samders. Fot. Wikipedia

Bernie Samders. Fot. Wikipedia

„To szansa na coś przełomowego, wykraczającego poza to co robiliśmy przez ostatnie 40 lat, kiedy wszystkie zyski poszły do ”‹”‹elity społeczeństwa” – stwierdza.

Krytycy federalnych propozycji zatrudnienia twierdzą, że interwencja rządu w celu podniesienia płac może doprowadzić do obniżenia przez prywatne firmy kosztów w innych obszarach, w tym zatrudniania mniejszej liczby pracowników. Sanders jest od dawna zwolennikiem „Walka o 15”, ruchu mającego na celu podniesienie płacy minimalnej do 15 dol. za godzinę.

Propozycja wydaje się być utopią, która nie znajdzie odzwierciedlenia w poparciu przez większość demokratyczną.

„To całkowicie podkopuje wiele branż i firm” – powiedział konserwatysta Brian Riedl. „Będzie presja, aby wprowadzić wyższe wynagrodzenie lub pewne korzyści, których sektor prywatny nie oferuje” – dodał.

Bardziej radykalnie komentują sprawę internauci, którzy przekonują, że „pracę dla każdego” można wprowadzić tylko w jeden sposób. Poprzez powrót do niewolnictwa i system łagrów.

Za: Najwyższy Czas! (25/04/2018)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Pomysły żydokomuny – bo właśnie Żydem i komunistą jest 'Bernie’ – można byłoby skomentować po prostu machnięciem ręką, tak jak to się robi wobec chorego psychicznie człowieka i jego wynalazków naprawy społeczeństwa, gdyby nie jedno ale… Tym 'ale’ jest autentyczne poparcie dla jego osoby i chorych idei ogromnej rzeszy Amerykanów, szczególnie młodego i średniego pokolenia. Czyli tych, którzy z powodzeniem przeszli przez żydokomunistyczną indoktrynację w szkołach amerykańskich i zatracili możliwość samodzielnego i logicznego myślenia.

Niestety, to nowe Imperium Zła, jakim stały się Stany Zjednoczone, mogą powtórzyć eksperyment sowiecki, który wdrożony został wtedy właśnie przez żydokomunę. Tą samą, acz przepoczwarzoną, która teraz kontroluje Amerykę.

 


 

Marksizm, pochwały dla ZSRR, słowa o zgilotynowaniu bogatych. Ujawniono wypowiedzi dwóch ważnych sztabowców Sandersa

Media donoszą o oburzających wypowiedziach dwóch sztabowców lewicowego kandydata startującego w prawyborach amerykańskiej Partii Demokratycznej – Bernie’ego Sandersa. Chodzi o wzywanie do krwawej rewolucji oraz pochwały Związku Radzieckiego.  Rzecznik prominentnego polityka wcześniej zaprzeczył niektórym doniesieniom.

Project Veritas ujawnił poglądy głoszone przez Martina Weissgerbera, jednego z organizatorów kampanii wyborczej Sandersa w Karolinie Południowej. W jednym ze swoich wystąpień polityk przyznaje się do poglądów marksistowskich. Twierdzi też, że takowe ideały głosili jego rodzice, choć matka musiała się z nimi ukrywać. Polityk definiuje komunizm jako całkowite przejęcie sektora prywatnego przez amerykański rząd federalny. Obwieszcza też, że jest gotów do nauki używania siły.

Chcę się nauczyć strzelać […] Jestem gotów na p***ą rewolucję bracia, mówię wam. Zgilotynować bogatych – dodaje zapowiadając zrobienie sobie tatuażu z karabinem AK-47, co w jego przekonaniu posłuży uhonorowaniu rosyjskiego „niszczyciela imperializmu i kolonizacji”.

Wcześniej Project Veritas ujawnił postulaty Kyle’a Jurek’a , jednego z organizatorów kampanii Sandersa w stanie Iowa. Wzywał on do wysłania Republikanów do obozów reedukacyjnych, a także do zmuszenia miliarderów do odbudowania infrastruktury. Posunął się ponadto do wychwalania Związku Radzieckiego jako rzekomo najbardziej postępowego miejsca świata z punktu widzenia praw kobiet.

Project Veritas zapowiada publikację kolejnych materiałów. Z kolei jeden z rzeczników Sandersa twierdzi, że doniesienia na temat Jurek’a to polityczne plotki.

Bernie Sanders znajduje się na drugim miejscu w wyścigu po nominację na kandydata Partii Demokratycznej w amerykańskich wyborach prezydenckich. Polityk, oprócz popierania radykalnie lewicowych rozwiązań gospodarczych, zasłynął także jako propagator aborcji.

Źródło: lifesitenews.com

mjend

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2020-01-23)

 


 

Skip to content