Aktualizacja strony została wstrzymana

Co łączy środowiska LGBT i aborcjonistów? Wyjaśnia chrześcijańska adwokat z USA!

Środowiska aborcjonistów i homoseksualistów są połączone ideologicznie i politycznie. Dlatego właśnie – jak nigdy wcześniej – potrzebne jest zjednoczenie działaczy i prawników pro-life, aby skutecznie przeciwstawić się tym wrogom życia i rodziny – mówiła chrześcijańska adwokat Linda Harvey.

Była działaczka na rzecz dostępności aborcji, a obecnie nawrócona adwokat z USA Linda Harvey, wygłosiła prelekcję w Cleveland (Ohio) na temat strategii środowisk LGBT i zwolenników dzieciobójstwa. Szczególny nacisk położyła na przedstawienie wspólnych celów i sposobów działania obu grup ideologicznych.

– Tym co łączy oba środowiska, jest odrzucenie Bożego planu dla człowieka oraz wzięcie na cel dzieci – tłumaczyła Harvey. – Dzieci są poddane seksualizacji w szkole i poprzez wprowadzanie niebezpiecznych, niepotwierdzonych naukowo teorii na temat płci, często w ten sposób podważa się także autorytet rodziców – dodała.

– Musimy bronić naszych dzieci, musimy dojrzeć do wymagań jakie stawia rodzicom współczesny świat. Musimy wychować nasze dzieci w wierze, krytycznym myśleniu, a także przedstawić młodym prawdę – kontynuowała.

Linda Harvey wskazała, że dzisiejsze postulaty homoseksualistów, jak i zwolenników aborcji mają swój początek w rewolucji kulturowej lat 60. ubiegłego wieku. Adwokat zwróciła uwagę na wpływ wynalezienia antykoncepcji hormonalnej na wzrost rozwiązłości seksualnej, kryzys rodziny i eksplozję plagi aborcji.

– Niektórzy nazywają to marksizmem kulturowym, gdzie wrogiem stali się zarówno mężczyźni, jak i owoc poczęcia, czyli dziecko. Dziecko w myśl feministek ma wartość w momencie zaakceptowania go przez matkę. W ich mniemaniu to kobieta, nie Bóg, nadaje wartość życiu dziecka – wskazywała. Jednocześnie zaznaczyła, że tradycyjna rodzina została wzięta na celownik zarówno przez działaczy LGBT, feministki, jak i zwolenników aborcji. 

Jej zdaniem uderzenie w hierarchię, mężczyznę i instytucję rodziny jest odzwierciedleniem sprzeciwu wobec Boga i Jego planu dla człowieka, rodziny i Bożego porządku.

Obrończyni życia ukazała, jak „Planned Parenthood” wspiera wprowadzanie edukacji seksualnej w myśl teorii propagowanych przez działaczy LGBT. Jej zdaniem jest to proces „całkowitej indoktrynacji seksualnej”, który zmierza do wykorzystywania dzieci w przyszłości i wielu ludzkich dramatów.

Źródło: lifesitenews.com

PR

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-04-18) | http://www.pch24.pl/co-laczy-srodowiska-lgbt-i-aborcjonistow–wyjasnia-chrzescijanska-adwokat-z-usa-,59666,i.html