Perfidna propaganda homoseksualnego lobby sięga po ważny symbol!

W środę pojawiło się w sieci wideo, które w krótkim czasie obejrzały tysiące osób. Widzimy na nim przedstawicieli mniejszości – pieką chleb, po czym częstują nim Polaków. Materiał można by nawet nazwać społecznym eksperymentem, gdyby nie fakt, że mamy do czynienia z głęboką manipulacją i homoseksualną propagandą. 

Bez wątpienia chleb to w naszej kulturze coś więcej niż tylko jedzenie. Ma on znaczenie zarówno w naszej wierze (to właśnie chleb staje się podczas Mszy świętej Ciałem Pana naszego Jezusa Chrystusa) jak i kulturze (mimo lat komunizmu i postępującej laicyzacji wciąż chleb całujemy, gdy upadnie i przed pokrojeniem znaczymy znakiem krzyża).

Tymczasem to właśnie chleb został wybrany na zwornik „fabuły” krótkiego, niespełna czterominutowy materiał, który uznać należy za kolejny przejaw trwającej w naszym kraju kampanii, sączącej w uszy Polaków jad homopropagandy.

Film zaczyna się słowami mężczyzny podpisanego jako „gej Kamil”, który mówi, że chciałby ze swoim „mężem” adoptować dzieci. Jego wypowiedź skonfrontowano z ujęciami incydentów towarzyszących Marszowi Niepodległości. Przekaz jest jasny: dobry homoseksualista, źli narodowcy. Tak jaskrawy podział obecny jest w całym filmie. I w całym filmie można bez trudno dostrzec motywowane ideologiczne nadużycia.

Dalej, już po homoseksualiście, w zupełnie niespodziewany sposób w produkcji pojawiają się obcokrajowcy oraz osoby o niepolskich korzeniach: Polak pochodzenia żydowskiego, uchodźcy z Syrii i Konga, pracujący w Polsce od lat lekarz z Bliskiego Wschodu. Wszyscy oni, wraz z homoseksualistą, piekli chleb, a potem częstowali nim Polaków.

Zestawienie w jednym materiale osób uciekających przed piekłem wojny oraz homoseksualisty, którego „cierpieniem” jest brak możliwości zawarcia „małżeństwa”, to tylko jeden z przykładów skrajnej manipulacji. Zestawiono bowiem w jednym filmie ludzi, którym obecność w Polsce uratowała życie i „tęczowego” Kamila, któremu nie groziła śmierć w wyniku bombardowania, zaś jego przekaz to roszczenie uzyskania prawnego uprzywilejowania.

Zaprezentowani w materiale jedzący chleb Polacy przyznawali, że nie różni się on w smaku od zwykłego chleba. Rzecz to naturalna – wszak pieczywo wykonane wedle takiego samego przepisu i z takich samych składników smakuje identycznie. Całkowicie przewidywalna odpowiedź w towarzystwie bliskiego polskim sercom chleba rodzi jednak w odbiorcach filmu fałszywe wrażenie, jakby odmienność automatycznie oznaczała coś dobrego. Tymczasem tak nie jest. Zaprezentowani w materiale obcokrajowcy to biedni ludzie, ofiary wojen, ale homoseksualista w sposób jawny i wręcz z dumą mówi o grzesznym stylu życia.

Manipulacje dotyczą jednak nie tylko reklamowania światka LGBT. Pracujący w Polsce lekarz Salam, który mówi, że nieraz ratował ludzkie życie, podpisany został jako muzułmanin. Ratował jednak ludzi jako lekarz, a nie jako wyznawca islamu. Zastosowany podpis przyczynia się więc do ocieplania wizerunku wyznania, którego Polacy – widząc co dzieje się w krajach islamskich – słusznie i w sposób naturalny się obawiają.

Ciężko mieć więc jakiekolwiek wątpliwości, że popierające przyjmowanie przez Polskę imigrantów i uchodźców organizacje, chcą pod płaszczykiem naturalnego, dobrego współczucia dla uciekających przed cierpieniem ludzi, przemycić przekaz ocieplający wizerunek homoseksualizmu i razem z ofiarami wojen pokazać grzesznie żyjących przedstawicieli światka LGBT w sposób pozytywny. Wykorzystują jednak do tego nie tylko niezwiązanych z homoseksualną propagandą obcokrajowców, ale również chleb – coś więcej niż zwykły pokarm. To coś więcej niż manipulacja. To obrzydliwe!

MWł

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2018-04-05)

 


 

[youtube =t4nY824m-Qk]

 


 

Propagandowy film: gej, muzułmanin i Żyd pieką chleb dla Polaków

Gej, Żyd i muzułmanin spotykają się w piekarni. Brzmi jak początek świetnego żartu, ale tym razem to fabuła propagandowego filmu umieszczonego na portalu YouTube.

Na filmie umieszczonym przez fundacje: Otwarta Rzeczpospolita i Polacy dla uchodźców widzimy propagandowe przebitki z marszów organizowanych przez środowiska narodowe ukazujące Polaków jako ksenofobiczny naród. W tle słyszymy bohaterów filmu, którzy tłumaczą jaki ciężki żywot muszą wieść w Polsce prowadząc przy tym prace kuchenne. Po całej tej nagonce na Polskę i Polaków następuje moment wypieku i zaproszeni przez organizatorów goście przychodzą na zaplecze skosztować chleba.

Tu następuje zwrot akcji i „smakosze” dowiadują się kto był ich kucharzem. Jedyną negatywną reakcję jaką udało się uzyskać propagandzistom to stwierdzenie, ze „geje nie wejdą do Królestwa Niebieskiego” i, że „facet z facetem nie powinni się kochać”. Na końcu filmu Ci sami bohaterowie, którzy narzekali na swój żywot w Polsce mówią, że nie chcieliby mieszkać nigdzie indziej.

Na film na swoim twitterowym profilu zareagowała Młodzież Wszechpolska:

Zapewniamy, że chleb upieczony przez złodzieja, pedofila, czy seryjnego mordercę też smakuje tak samo, ale nie oznacza to, iż są oni dobrymi ludźmi 😉

Podaj dalej 🔁 https://t.co/NEjylLyTW9

”” Młodzież Wszechpolska (@MWszechpolska) April 4, 2018

Za: narodowcy. net (5 kwietnia 2018)

 


 

Skip to content