Obrzydliwy wpis Planned Parenthood: „potrzebujemy księżniczki Disneya po aborcji”

Aktualizacja: 2018-03-28 10:38 am

Promująca aborcję organizacja Planned Parenthood opublikowała na twitterze ohydny wpis mówiący o tym, że „potrzebujemy księżniczki Disneya, która miała aborcję”. Zanim wpis usunięto, jego autorzy zostali bardzo mocno skrytykowani przez internautów.

Organizacja promująca, ale też przeprowadzająca aborcję, wkroczyła ze swoją propagandą w sferę kultury. Czołowemu producentowi filmów animowanych zasugerowano, że dzieci potrzebują bohaterki z aborcyjną przeszłością.

Po dokonaniu wpisu jego autorzy spotkali się z falą krytyki i postanowili go usunąć, jednak część użytkowników zdążyła skopiować treść tweeta.

Oprócz promocji aborcji we wpisie znalazła się promocja transgenderyzmu oraz nielegalnej imigracji. – Potrzebujemy księżniczki, która jest nielegalnym imigrantem. Potrzebujemy księżniczki, która jest transem – czytamy w usuniętym wpisie.

 

To nie pierwszy raz, kiedy organizacje proaborcyjne oraz reklamujące homoseksualizm zwracają się do Disneya w sprawie pomysłów na nowe postaci filmów.  Nie tak dawno jeden z reżyserów superprodukcji „Kraina Lodu” zapowiedział, że ukazanie Elsy (głównej bohaterki) jako osoby homoseksualnej w sequelu filmu jest prawdopodobne.

Disney w swoich dziełach wykreował dziesiątki bohaterów oddziałujących na miliony dzieci na całym świecie. Znaczna większość z nich promowała postawy godne naśladowania, takie jak współczucie, uprzejmość, odwaga, nadzieja i sprawiedliwość. Wplecenie wątków homopropagandy w przyszłych superprodukcjach może okazać się tragiczne w skutkach dla dzieci na całym świecie.

Źródło: lifesitenews.com / liveaction.org

PR

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=100767 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]